Новини з 1996 року

У ДЕПУТАТИ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ ВІД БІЗНЕСУ ЙДУТЬ РОДИНАМИ. Але по одному й у різні партії.

Олександр Курилов 28 вересня 2015 18:45 1288 0

Кременчуцькі чиновники й бізнесмени відповіли на запитання: що для них важливіше - партійні обіцянки виборцям, які ніколи не виконуються, чи свої бізнесові інтереси, які відстоюють у нашому місті цілими родинами?

Важливішим і набагато виявилося друге.

Це сьогодні увечері відбулося засідання окружної виборчої комісії. Зміст засідання - представники партій, які засідають у ЗОШ №14, реєстрували нових кандидатів, а  секретар комісії Михайло Майборода зачитував уголос прізвища тих, хто хоче стати депутатами міської ради. Й начитав він таке.

Тож якщо перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник іде на вибори мера від блоку Петра Порошенка та партії «Солідарність», то його син – Олександр теж іде на вибори, але від партії «Батьківщина».

А от керівник управління благоустрою міськвиконкому Сергій Гаріфов іде у депутати міськради від партії «Батьківщина», але син його йде у ті ж депутати міськради, але від «Опозиційного блоку».

А ще – голова Автозаводської ради Валентин Шафорост, який був у «Батьківщині»,  вже буде представником «Опозиційного блоку» разом зі своїм однопартійцем  Литвиненком Максимом, колишнім завідуючим шкірно-венерологічним диспансером. Але батько Максима, керівник лікарні №5 Валерій Литвиненко й колишній представник «Батьківщини»,  буде балотуватися в міську раду за списками блоку Петра Порошенка…

Загалом списки, з яких ми дізнаємося, що колишній губернатор Віктор Бугайчук балотуватиметься від партії «Свободи» в депутати міськради  не один, але на сусідньому окрузі балотуватиметься його дружина, – цікаві.

Як на репортера, ні 5, ні 10 років тому такого масового й спільного походу по депутатські мандати батьків, матерів та їхніх дітей не було. Нині ж, вочевидь, діють нові правила. Всі йдуть боротися за свій бізнес спеціальними родинними підрядами: батько, син, невістка, чоловік та дружина…

Тож на сьогоднішньому засіданні в комісії зареєстрували кандидатів у міську раду від «Батьківщини» - ніхто про порушення закону при висуванні кандидатів від цієї партії навіть не згадав.

Також було зареєстровано технічну, як на репортера, партію управління сім'ї та молоді  Кременчуцького міськвиконкому з назвою «Поруч».

Ще виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати міськради від «Опозиційного блоку», від «Свободи» й від партії «Укроп».

Про що слід додати – найстаріший зареєстрований кандидат у депутати  міськради на сьогоднішній день у Кременчуці – в партії «Батьківщина» й таких аж двоє.

Це пенсіонери Андрій Зощук та Михайло Гуртовий, які б давно вже пішли на відпочинок, але першого не пускає політика, другого – власний бізнес та скандали із землею.

Останні – якраз саме те, чого на пенсії людині не вистачає.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1243 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1901 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2413 0