Новини з 1996 року

У депутатів Кременчуцької міськради кризовий день – відмовилися зменшити тарифи для жителів. Фото

Олександр Курилов 26 січня 2021 14:05 585 0

Депутати Кременчуцької міськради на чолі з мером міста Малецьким не стали реагувати на прохання жителів нашого міста стосовно зниження тарифів на тепло та гарячу воду.

Натомість обранці кременчужан прийняли звернення до уряду з вимогою зменшити вартість газу до 5 гривень за куб.

Й це сесія міськради сьогодні, коли депутати вимагають від уряду піти назустріч людям, але самі категорично відмовляються допомагати своїм виборцям.

Цікаві дебати з теми грошей і тарифів, і під час депутатських виступів дізнаємося про таке.

Наші чиновники категорично відмовляються зменшити вартість тепла та гарячої води для жителів, які вони й прийняли наприкінці минулого року.

Причина – якщо тарифи людям зменшити, то хто буде платити теплопостачальникам збитки, запитує сьомий заступник міського голови Кременчука, начальник УЖКГ міста Іван Москалик.

Інше, за його словами, в такому випадку з міського бюджету слід буде покривати різницю в тарифах.

«А компенсувати доведеться за підігрів гарячої води, тепло з 30 мільйонів гривень щомісяця.

Зрозуміло,  що теплопостачальники цю суму стягнуть із громадян пізніше, якщо нинішнє подорожчання кременчуцьких тарифів скасувати», - таке пояснення головного комунальника міста.

Ще пояснення від представників міськвиконкому – депутати взагалі не можуть скасувати це рішення виконкому про подорожчання тарифів для людей.

До того ж теплопостачальники через суд знову відновлять рішення мера Малецького про підвищені тарифи.

Цікаве зауваження керівника юридичної служби міськвиконкому, депутата міськради Мірошниченка, – тарифи на тепло та гарячу воду в Кременчуці ніхто не досліджував і міськвиконком теж. Тобто жодної перевірки їх не було.

Тобто що меру написали, за те він з чиновниками проголосували й на цьому все.

Тому юридично скасувати рішення міського голови Кременчука Віталія Малецького та його восьми заступників (міськвиконком) – справа неможлива.

Неможливо, бо прийнято воно законно й, слід так розуміти, в кременчуцьких тарифах на тепло та гарячу воду в нас записано все – кошти, втрати, депутатські заробітки.

Останнє – це про позитиви кременчуцького тарифного життя про «Кременчукводоканал» уже від нашого міського голови Віталія Малецького.

Позитив, за його словами, - це комунальне підприємство (де до сьогодні не можуть розібратися, куди зникли величезні доларові кредити) тепер нормально працює.

Тут купують такі речі (дорогі автівки, яких немає в Київському водоканалі, – авт), взяті кредити повертають за рахунок людей, а громадяни сумлінно платять за питну воду з хлором.

Ще від мера Малецького його ж слова – приблизно 70 відсотків жителів нашого міста вже не можуть оплачувати встановлені ним та його заступниками тарифи на тепло та гарячу воду.

Тож доля цих 70 відсотків родин кременчужан – сумна.

Чому у всіх інших великих містах України такого безладу з тарифами, як у нас, немає, це вже питання в різниці мерів.

Одна справа – міський голова Дніпра Філатов чи Києва – Кличко, які думають про людей, що їх обирали.

Інша – міський голова Кременчука  Малецький, який про людей згадує в особливо кризові дні, зразка дня сьогоднішньої сесії міськради.

На фото – підсумки голосування депутатів за скасування встановлених мером Кременчука та його вісьмома заступниками підвищених тарифів за тепло та гарячу воду.

Зеленим кольором виділені прізвища тих, хто голосував "за" – всього 15 осіб, що для прийняття рішення недостатньо. Цікаво, що і "Слуги народу", і представники олігархічної партії "За майбутнє" від підтримки кременчужан утримались

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1426 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1787 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2148 0