Новини з 1996 року

У департаменті освіти Кременчука обіцяють забезпечити підручниками всіх учнів 4-7 та 8 класів

Віктор Крук 05 вересня 2016 13:40 657 0

Про це повідомляється на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради.

На забезпечення навчальними посібниками учнів 4-7 класів спрямовано 960 тис. грн., із яких 360 тисяч – це кошти освітянської субвенції, а 600 тисяч – видатки місцевого бюджету Кременчука. Цих фінансових ресурсів вистачить, аби на 100% забезпечити підручниками школярів 4-7 класів.  

У департаменті освіти зазначають, що станом на сьогоднішній день поки що лише кожен другий учень 4-7 класів забезпечений новими підручниками. Причина цього в тому, що видавництва, які мають право їх друкувати, не встигають одночасно виконати всі замовлення. Щоб зняти напругу в цьому питанні, у департаменті освіти прийняли рішення для  тимчасового користування видати учням цих класів підручники старого зразка. Крім того, в Інтернеті у відкритому доступі школярі можуть знайти електронні версії навчальних посібників цього року випуску.

В інформації також ідеться, що наразі лише 76% учнів 8 класів забезпечені навчальними посібниками. У департаменті освіти пояснюють це тим, що вчителі шкіл замовляють різних авторів підручників, тому деякі з посібників ще не надійшли, але найближчим часом усіх восьмикласників підручниками забезпечать повністю. 

Нагадаємо, що навчальні посібники для учнів 8-х класів друкуються за рахунок коштів державного бюджету.

«Тож учням і батькам не слід хвилюватися та самостійно купувати підручники – варто дещо зачекати, доки нові підручники надійдуть до Кременчука», - йдеться в офіційному повідомленні.

Теги: Освіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 147 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 556 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1296 0