Новини з 1996 року

У Чечелевому відбувся перший Гарбузовий фест-квест. ФОТОрепортаж

Едера Бедьо 02 листопад 2015 14:09 1744 0

Минулої неділі, 1 листопада, мешканці с. Чечелеве провели перший Гарбузовий фест-квест. Таким чином організатори фестивалю вирішили створити свою оригінальну програму свята для українців, як альтернативу Хелловіну, який відзначається напередодні.

Прибувши до заміського кластер-дому зеленого туризму Country House, учасники фестивалю потрапили у казковий світ народних гулянь і святкової атмосфери. На вході до садиби усіх привітно зустрічала господарка і організатор фестивалю Надія Михайлова. Неподалік розташувалися майстрині, які продавали різноманітні прикраси, зокрема вінки та намисто, ефірні олії, мило тощо. 

Заздалегідь сформовані команди боролися за те, щоб приготувати найсмачнішу гарбузову кашу. Хтось їм допомагав, хтось грівся біля вогнища, хтось лише спостерігав. Дітям також знайшлися розваги; вони брали участь у веселих конкурсах, бігали за мильними бульбашками, бешкетували. 

На фестивалі пропонували не лише розваги не будь-який смак, а й страви. Тож можна було спробувати печеного гарбуза з гречаною кашею, гарбузові млинці та пряники, гарбузову кашу та юшку, медовуху, вино тощо. 

Експерти у галузі косметології та ведення здорового способу життя розповідали про користь і цілющі властивості гарбуза. 

Найбільше відвідувачі фестивалю чекали на Fashion Show від гусей та світлове шоу нічних гарбузів.

Детальніше про Гарбузовий фест-квест читайте на сторінках нового номера інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс".

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 285 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 612 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 758 0