Новини з 1996 року

У бібліотеці-філії №2 святкували День захисника України ФОТО

Ксенія Омельченко 12 жовтня 2016 17:10 431 0

Сьогодні, 12 жовтня, о 12.00, у бібліотеці–філії  №2 ЦБС для дорослих відбулося цікаве вуличне театралізоване дійство «Лицарі українських степів». Святкування було присвячене Дню захисника Вітчизни і Дню українського козацтва, які відзначаються щорічно 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці.

Серед учасників свята більшість - хлопці. Саме для них до бібліотеки приїхав козацький отаман Андрій Касаткін. Командир полку оборони Кременчука розповідав про діяльність козацьких організацій, показував обмундирування української армії та ще багато цікавого. На завершення Андрій Миколайович запросив усіх бажаючих вступати до лав козацтва та навчатися цій захоплюючій і важливій справі.

Працівниками бібліотеки була підготовлена цікава інформаційно-розважальна програма «Козацькі розваги», під час якої підлітки мали змогу позмагатися між собою й взяти участь у конкурсах. Після проведення конкурсів переможці були нагороджені та отримали посвідчення козаків. Щоб документи стали дійсними, хлопцям лише треба звернутися до організації з виданим посвідченням.

Також, аби передати дух козацтва, на святі був збудований курінь з предметами козацького побуту. Після свята всі охочі спробували справжній смачний козацький куліш з пампушками, зварений за старовинним рецептом.

Теги: бібліотека-філія №2День захисника України

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись