Новини з 1996 року

У АВТОЗАВОДСЬКОМУ РАЙВИКОНКОМІ СЬОГОДНІ П’ЯНИЙ ДЕНЬ. У ресторан на 3-му Занасипу прохання не заходити

Олександр Курилов 13 жовтня 2015 15:04 1453 0

Чиновники Автозаводського райвиконкому сьогодні проводять свою останню традиційну п’янку. Відповідне офіційне засідання з цього приводу почнеться у ресторані «Парус», що на Третьому Занасипу, куди всіх привезе спеціально орендований автобус.

Про те, що сьогодні у наших чиновників свято й усі вони понапиваються у міру своєї витриманості, «Програмі плюс» повідомили самі учасники пиятики. За їхніми словами, нетверезе зібрання, під час якого чоловіки дегустуватимуть горілку, а жінки – кон'як та вино, почнеться о 15-00, тобто ще в робочий час.

Втім сьогодні короткий день – завтра у чиновників вихідний, тож свято завершуватимуть співами й танцями на радість мешканцям сусіднього Крюківського району, у якому цей ресторан розташований.

Про що слід розповісти – так це про тематику нетверезого зібрання, яке проводитиме особисто кандидат у депутати міськради й голова райради Валентин Шафорост. Тематика називається – прощальний вечір районних управлінців, Автозаводська райрада та райвиконком яких припиняє після 25 жовтня своє існування.

Останнє – це запитанн,я яке цікаве всім і називається: за чий рахунок п’ємо й на які кошти закусюємо? Тут читачів слід заспокоїти й потрібно сказати, що пропиватимуть наші чиновники гроші свого профспілкового комітету, але не бюджетні трансферти. Матеріальну допомогу, яку мають видавати людям, теж пропивати не будуть.

Теги: Автозаводська райрадаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 422 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1754 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2848 0