Новини з 1996 року

У Автозаводському райсуді сьогодні очищують кременчуцьких чиновників від слова «корупція». КОШТУЄ ДОРОГО

Олександр Курилов 28 січня 2016 09:51 1002 0

Автозаводський районний суд сьогодні взявся за розгляд корупційних протоколів, які складені правоохоронцями відносно одразу трьох чиновників Кременчуцького міського виконавчого комітету – заступників мера Ольги Усанової, Руслана Проценка та дружини останнього й теж чиновника – Зінаїди.

Проти всіх них складено протоколи за корупційні дії й мова тут про конфлікт інтересів, коли два заступники мера, ще перебуваючи депутатами, самі голосували за своє призначення й самі встановлювали собі розмір оплати праці.

Загалом цікава тема для міста – як наш «чесний» Автозаводський районний суд очищуватиме такі самі «чесні» прізвища кременчуцьких градоначальників  від звання «корупціонерів».

Відомо, що з цього приводу – «хімчистки» для наших "батьків міста", існувало два плани – «А» і «Б».

План «А» - одразу заявити, що у Верховній Раді України всі голосують так , як депутати кременчуцької міськради й всі закон порушують.

Однак після такої заяви вголос судді Кременчука могли розраховувати лише на перевірку відповідності своїх доходів своїм витратам і перерахунку вартості їхніх дво- і триповерхових котеджів та автомобілів, аби співставити справжні доходи з розміром суддівської  зарплати.

Тож з цим питанням вирішено не поспішати й парламент України своїми нерозумними кременчуцькими обвинуваченнями не злити.

Щодо плану «Б», то тут усе простіше й про корупцію серед нардепів уже згадувати не будуть.

Варіант «Б» вже обговорили в міській раді колеги чиновників мерії на засіданні комісії з питань регламенту.

Тож нова тактика – учасники засідання вирішили наполягати на тому, що факт корупції серед нинішніх чиновників мерії є потенційним, тобто незагрозливим.

За новим аргументами - голоси двох заступників мера та дружини одного з них  на факт обрання заступників мера й встановлення їм зарплати під час сесії міськради дуже на ситуацію не впливали.

Тобто наші чиновники чисті перед законом та совістю, як діти в пологовому будинку.

Гірше, що насправді такий аргумент теж не є переконливим, бо всі посади та зарплати чиновників вирішувалися депутатами на сесії міськради за мінімальної кількості голосів.  І от як тут бути - як вийти з ситуації всім «сухими з води», поки що у Автозаводському районному суді не вирішили.  

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди КременчукаСесія міської радиКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 179 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 342 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 688 0