Новини з 1996 року

У «АМСТОРА» нарешті забирають земельну ділянку біля вокзалу. А борги по орендній платі залишаються.

Віктор Крук 16 травня 2016 09:45 892 0

Мерія виносить на чергову сесію Кременчуцької міської ради проект рішення розірвання в односторонньому порядку договору оренди земельної ділянки площею 1,2 га, яка була передана в користування ТОВ «АМСТОР».

Земельна ділянка загальною площею 12 355 кв. м за останнім договором оренди була передана ТОВ «АМСТОР» наприкінці 2013 року для будівництва та експлуатації розважального центру «Енеїда» з тимчасовим використанням частини цієї ділянки під майданчик для відстою міжміських маршруток. Взагалі ж ця ділянка знаходилася в оренді під будівництво зимового палацу спорту та розважального центру більше 10 років. Але на ній так нічого і не збудували.

В останньому договорі оренди містилося зобов’язання розпочати будівництво, оформивши дозвільні документи на виконання будівельних робіт до 1 травня 2015 року. Жодних дозвільних документів на будівництво об’єкта орендар так і не оформив і на земельній ділянці будівництво не розпочате, що підтвердив Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області. Окрім того, ТОВ «АМСТОР» має заборгованість перед міським бюджетом по орендній платі за землю.

Отже, в проекті рішення йдеться про розірвання в односторонньому порядку договору оренди цієї земельної ділянки, у зв’язку з порушенням умов оренди ТОВ «АМСТОР» – тривалим неосвоєнням земельної ділянки та несвоєчасним внесенням орендної плати.

Варто зазначити, що рішенням Кременчуцької міської ради від 24.09.2013 року передбачалося вилучення земельної ділянки та зарахування її до земель запасу міста у разі її неосвоєння забудовником до 01.05.2015 року. Чому мерія реагує на явні порушення у користуванні міською землею тільки через рік після зазначеної дати і хто у цьому винен? Будемо сподіватися, що кременчужани дізнаються про це у ході розгляду питання на сесії міської ради 31-го травня.

Теги: АМСТОР рішення міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 240 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 196 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 410 0