Новини з 1996 року

У 2021-му Кременчук візьме новий кредит на електробуси. Наше місто вже в програмі ЄІБ

Олександр Курилов 21 листопад 2020 10:00 300 0

Наступного року кременчуцький виконком візьме новий кредит у Європейському інвестиційному банку на оновлення парку громадського транспорту.

Що саме буде оновлено – не оприлюднюється, але за умовами банку це не будуть автобуси з двигунами внутрішнього згорання, але тільки тролейбуси, трамваї та електробуси.

Враховуючи те, що трамваїв у нашому місті немає й знаючи наших чиновників з їх програмою «Місто без околиць», яка насправді має протилежну спрямованість, вже можна зрозуміти, що саме купуватиме мер Малецький.

Й це останнє повідомлення Міністерства інфраструктури про другу фазу проекту «Міський громадський транспорт України 2», якою передбачено оновлення парків громадського транспорту.

За тим, що повідомляється,  - «Попередньо визначено 18 міст-учасників проєкту. Це Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці».

Як розповідає міністр Криклій, цього разу проєкт «Міський громадський транспорт ІІ» включатиме лише підпроєкти з розвитку екологічного громадського транспорту: закупівлі трамваїв, тролейбусів, рухомого складу метрополітену та електробусів

Тролейбусів у місті й так достатньо, метро та трамваїв у Кременчуці немає, а електробуси, аби не ганяти білоруські тролейбуси на акумуляторах на невідомі відстані, – якраз те, що потрібно.

Такими електричними бусами, можливо, й справді мер Малецький наприкінці вже свого нинішнього терміну, років через п’ять, хоч трохи покращить транспортне сполучення в Кременчуці.

Останнє - про існуючі сьогодні кредити, які взяв міськвиконком. Таких всього взято сім. Нинішній найбільший - це тролейбусний, термін погашення якого - 2028 рік. Далі ж слід сказати, що в планах виконкому, крім кредитів на освітлення, "Кременчукводоканал", ще й кредит на будівництво нової котельні в Крюкові, яка має замінити теплопостачання з ТЕЦ КВБЗ.   


 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 505 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 631 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1127 0