Новини з 1996 року

У 2020 році агіт-ТБ Малецького "їстиме" мільйони з міського бюджету Кременчука

Валерія Макряшина 28 листопад 2019 11:00 1046 0

На чергову сесію Кременчуцької міської ради, яка відбудеться вже досить скоро, 12 грудня, винесено питання щодо виділення "солодких" коштів комунальному підприємству "Кременчуцька міська телерадіокомпанія", у народі просто - агітканал мера Віталія Малецького.

Згідно з пояснювальною запискою, редакція офіційної газети Кременчуцької міської ради "Вісник Кременчука" отримає нуль цілих і нуль десятих фінансування на наступний рік. Ось такі справи... 

Як відомо, колись офіційна газета Кременчуцької міської ради "Вісник Кременчука" пройшла процедуру роздержавлення і реорганізувалася в ТОВ "Редакція газети "Вісник Кременчука", тому фінансування їй уже не потрібно й немає в цьому наразі необхідності.

Наші чиновники від цього не страждають, бо для більшості з них, переважно депутатів із так званою "фіолетовою биркою", є своє видання - "Автограф" - збірка таких собі коміксів жанру фентезі, в якому друкується тільки те, що подобається меру міста, його героїзм на благо кременчужан кожного дня й більш нічого. І зовсім не важливо, що більшість опублікованої там інформації вигадана та спотворена й не підтверджуєтся ніякими фактами. Безліч позовів до суду на редакцію газети тому є великим підтвердженням. 

 

Читайте також: Мер Кременчука Малецький запускає свій агітпроєкт. 10 мільйонів з бюджету на агітацію за себе

 

Чого не скажеш про газету, від фінансування якої в мерії відмовилися. Але що сталося, те сталося. Натомість же у повній безпеці перебуватиме КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія», яку щедро фінансує міськрада. 

Згідно зі змінами в таблиці «Орієнтовані обсяги фінансування» в розділі «Фінансова підтримка місцевого бюджету КП «КТРК» на 2020 рік, замість суми  2 млн 756,7 тис. грн вноситься сума 18 млн 439,0  тис. грн, відповідно у розділ «Фінансова підтримка місцевого бюджету» теж вносяться зміни – замість суми 4 млн 875,0 тис. грн слід читати 18 млн 439,0  тис. грн.

 

 

Із цих 18 мільйонів - 9 із гаком мільйонів піде на ще одну газету - "Кременчуцькі новини" - про все хороше, що сталося з кременчужанами за роки нинішньої місцевої влади - про щастя, радість і про вічну весну.

Можна припустити, що інформативна політика в газеті буде аналогічною новинам, які показує кременчужанам на Ютубі провладне телебачення - КТРК. 

Як можна виділяти й так уже з дірявого бюджету 18 мільйонів міській телекомпанії, зокрема на газету з кольоровими сторінками, в ситуації, коли Кременчук фінансово на дні, - незрозуміло. Незрозуміло на перший погляд, але коли на кону стоять іще кілька років у гарному кріслі? Напевно, саме цим керуються наші чиновники з биркою "фіолетові", коли розподіляють кошти на наступний рік...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 893 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1696 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 772 0