Новини з 1996 року

У 2019 році в регіонах запрацюють підрозділи Державної служби якості освіти

Альбіна Козлова 08 листопад 2018 11:15 302 0

Державна служба якості освіти (ДСЯО), яка створена в грудні 2017 року, запрацює в регіонах лише у 2019 році, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки. Очікується, що впродовж 2019 року структурні підрозділи Державної служби якості освіти запрацюють в усіх областях України.

«Держслужба якості – ідеологічно нова структура. Її основне завдання – не покарання винних, а допомога закладу, керівництву, вчителям у підвищенні якості їхньої діяльності та якості результатів навчання учнів. ДСЯО та її територіальні органи, насамперед, надаватимуть рекомендації щодо організації внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проводитимуть інституційний аудит, затверджуватимуть за результатами експертизи освітні програми шкіл та братимуть активну участь у сертифікації педагогічних працівників», – пояснила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Усі працівники Держслужби та її територіальних органів матимуть статус держслужбовців. Як результат, відбір на роботу відбуватиметься на конкурсних засадах та за низкою жорстких вимог Закону «Про державну службу».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись