Новини з 1996 року

У 2018-му – без аукціонів. У міськвиконкомі Кременчука ланчу з мером не буде. Про що нагадав Фейсбук?

Олександр Курилов 06 березня 2018 14:19 453 0

У міському виконавчому комітеті скасували традицію платного спілкування мера та його заступників з жителями Кременчука.

А про те, що така традиція ще рік тому існувала, сьогодні нагадав Фейсбук, оприлюднивши статтю «Мера Кременчука та його замів виставили на аукціон. Стартова ціна - 50 гривень».

Мова про те, що 6 березня  2017 року наші чиновники оголошували аукціон на збирання коштів.

Тож можна було піти на платний ланч з міським головою Віталієм Малецьким або за гроші зіграти в більярд з першим віце-мером Володимиром Пелипенком.

Інше, що пропонувалося, – можна було за оплату  постріляти по мішенях із заступником мера Дмитром Кравченком або пограти в боулінг з віце-мером Русланом Проценком.

Але все це було, однак нині нічого з цього немає. Й таких оголошень уже у 2018 році наші градоначальники не оприлюднюють.

Відповідь на запитання, чому немає, - зрозуміла.

Рік тому міський голова Кременчука був стриманішим і таких речей, зразка сьогоднішньої афери з Деївським звалищем, де так жорстко кинули німецького інвестора,  масового підвищення вартості комунальних послуг і продажу шматків кременчуцьких бульварів, Віталій Малецький собі не дозволяв.

Рік тому наш градоначальник іще шукав консенсус при прийнятті управлінських  рішень і не сварився зі своєю кумою, депутатом міськради Оксаною Піддубною так, що це бачило все місто.

Нині все по-іншому.

Сьогодні, 6 березня 2018 року, наш міський голова вже перебуває у відпустці на гірських курортах Франції й справа ця –  під грифами: «Таємно», «ДСК», «Знищити після ознайомлення».

Усе настільки таємно, що навіть розпорядження про свою відпустку мер Кременчука офіційно оприлюднювати не став.

І якщо ставити на ваги дві речі – спілкування з мешканцями Кременчука, хоч і платне, бо безкоштовного немає, й гірськолижний курорт у Франції, то зрозуміло, що курорт переможе завжди.

Тобто перемагає не курорт, але гроші, які вдалося чиновнику заробити на бізнес-проекті з назвою «Кременчук».

Є й інше, й репортеру теж цікава відповідь на запитання: як багато кременчужан сьогодні прийшли б пограти у більярд до того ж першого віце-мера Володимира Пелипенка?

Останнє, про що слід додати, – у 2019, одразу після виборів Президента та парламенту, відбудуться вибори депутатів місцевих рад та керівників міст.

Наш мер Віталій Малецький обраний на свою посаду у 2015-му. І зміни, які з ним сталися за цей час, – дуже великі. От тільки в самому Кременчуці з цими змінами, при тому, що грошей у міському бюджеті неймовірно багато, - гірше.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 206 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 376 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 612 0