Новини з 1996 року

Тютюнова компанія "JTI Україна" відновить виробництво на фабриці в Кременчуці. Вже скоро

Валерія Макряшина 09 листопад 2019 11:45 460 0

Одна з найбільших тютюнових компаній "JTI Україна" після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським та міністрами в четвер заявила про відновлення виробництва на фабриці в Кременчуці.

Про це в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" заявив директор з корпоративних питань і комунікацій компанії Гінтаутас Діргела.

"Після вчорашньої продуктивної зустрічі з президентом України ми вирішили повністю відновити виробництво сигарет на фабриці в Кременчуці.

Із понеділка, 11 листопада, фабрика "JTI Україна" відновить виробництво на всіх лініях", - сказав він.

Нагадаємо:

Після зустрічі з президентом компанія British American Tobacco заявила про намір 8 листопада відновити виробництво на своїй фабриці в Прилуках.

4 жовтня ВР прийняла в цілому законопроєкт №1049 "Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунка для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

За день до голосування групою народних депутатів було внесено поправку № 8, якою регулюються торговельні націнки на сигарети для дистрибуції.

Суть поправки зводиться до встановлення торговельної націнки (так званої маржі) на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% та 13% від максимальної роздрібної ціни відповідно.

Керівники компаній-членів асоціації "Укртютюн" заявляють, що наслідком введення торговельної націнки на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі може стати закриття фабрик та втрата 50 тисяч робочих місць у тютюновій індустрії.

Керівники компаній наголошують, що наслідком запровадження націнки стане підвищення ціни пачки сигарет на 14 грн із 1 січня 2020 року та збільшення обсягів нелегальної торгівлі тютюновими виробами із 8,4% до 20%.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1265 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1928 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2465 0