Новини з 1996 року

Туалетний папір уже не в тренді. Кременчужани беруть гречку і плачуть над імпортною картоплею по 20 грн

Валерія Макряшина 26 березня 2020 14:00 1126 0

Найпопулярніше місце в карантинному Кременчуці наразі - супермаркети, воно й не дивно. Місцеві мешканці, попри карантин і прохання за можливості залишатися вдома, не припиняють ходити туди й затарюватися продуктами.

І тоді як туалетний папір нарешті відійшов на другий план (запаслися нарешті), найбільший ажіотаж сьогодні з борошном, крупами й овочами.

Учора "Програма Плюс" пройшлася між прилавками одного з двох найбільших у Кременчуці мереж супермаркетів. Здивувала ціна на картоплю, яка за останній тиждень значно зросла. Традиційно збільшилася ціна й на гречку.

Відсьогодні в Кременчуці в супермаркетах діють обмеження - вхід тільки в захисній масці, яку можна зробити з будь-чого - марлі, тканини тощо. І всі покупці цього правила дотримуються, бо інакше будуть позбавлені можливості купити гречку чи борошно. 

Уже другий день у супермаркеті "АТБ" впроваджений окремий час - із 9 до 10 ранку - для відвідування магазинів пенсіонерами та людьми похилого віку, й такий реально діє. Годину магазин обслуговує виключно пенсіонерів, але таких сьогодні було небагато. 

Тільки після 10-ої всі інші можуть потрапити в супермаркет, ціни в якому відверто не радують.

Так на прилавку ми бачимо картоплю двох сортів - білоруська коштує майже 20 гривень за 1 кг, єгипетська - 20,95 грн. Нашої української картоплі в супермаркеті немає. Дивно. 

Вартість буряка - 4,85 за 1 кг, моркви - 5,55 грн.  Не може не засмучувати ціна на цибулю, яка подекуди гнила. Але навіть таку тут, у супермаркеті, намагаються "впарити" по 18,95 грн за кілограм. 

Ідемо далі. Гречка. Пакетик цієї крупи, в якому десь 800 г, коштує 33,60 грн. У принципі, якщо докинути туди ще 200 г, то вийде ціна, за яку в фасованому вигляді, по 1 кг, пропонують магазини-конкуренти. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 248 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 645 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 496 0