Новини з 1996 року

Ця незначна деталь безпосередньо впливає на зовнішній образ

pplus 09 квітня 2020 07:50 182 0

Коли жінки вибирають собі одяг, вони звертають увагу на фасон, довжину, колір. Також враховують свій тип фігури. Але чомусь багато хто не звертає увагу на форму горловини. І треба зауважити, що абсолютно марно. Адже саме горловина — це перше, що кидається в очі. Її форма може як скорегувати овал обличчя і створити гармонійний образ, так і зіпсувати його. Тому при виборі одягу обов'язково треба враховувати форму обличчя.

Блузки, светри й сорочки з високим коміром

Цей фасон візуально укорочує шию. Якщо шия коротка, то створиться враження, що її взагалі немає. З цієї причини рекомендується носити високий комір жінкам, яких природа нагородила довгою шиєю. Разом із цим така модель зробить кругле обличчя ще більш круглим. Тому водолазки і светри з високим горлом — це ідеальний варіант для овального і витягнутого обличчя.

Виріз у формі квадрата

Квадратний виріз витягне кругле обличчя, і воно наблизиться до овалу. Тож круглолицим жінкам можна сміливо купувати речі з таким типом вирізу. Єдине, на що необхідно звернути увагу, - це вилиці. Якщо вони яскраво виражені, то квадрат підкреслить їх іще більше.

Горизонтальний виріз

Як відомо, горизонтальні лінії завжди повнять. Це ж стосується і обличчя. Виріз горловини, схожий на лінію горизонту, округлить витягнуте обличчя й розширить його нижню частину. Жінкам із квадратною, круглою і трикутною формою обличчя одяг із таким вирізом купувати не варто.

Виріз у формі півкола

Великий плюс такої форми вирізу в тому, що він пом'якшить усі різкі лінії обличчя і зробить їх більш плавними. Тому власницям квадратного обличчя з яскраво вираженими рисами, безумовно, пасуватиме напівкруглий виріз. Зате дівчатам, у яких кругле обличчя, слід бути обережними з таким типом вирізу.

V-подібний виріз

Вважається ідеальним вирізом для більшості жінок. Усе тому, що кругле, квадратне обличчя, а також тип обличчя, що нагадує перевернутий трикутник, з таким вирізом виглядають просто ідеально. Крім цього, витягнеться шия і весь силует. Жінка буде здаватися вищою і більш стрункою. Єдина форма обличчя, якій не підійде цей виріз, - витягнуте обличчя.

Якщо дівчина прислухається до цих порад, то всі речі будуть їй пасувати. Вони будуть уміло й непомітно коригувати не дуже досконалу форму обличчя і підкреслювати переваги.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2549 0