Новини з 1996 року

Цьогорічна "Extreme-zone" у Кременчуці: без розмаху і торгових будиночків. ФОТО

Ксенія Омельченко 02 червня 2018 11:49 884 0

 

Учора, 1 червня, у парку культури та відпочинку "Придніпровському" розпочався ХІІ фестиваль сучасної молодіжної культури "Extreme-zone".

Фестиваль, який так чекає кожного року талановита та спортивна молодь нашого міста, цього року поєднали з іншою, але не менш очікуваною подією - Днем захисту дітей. Раніше ці два свята відзначалися в місті окремо, однак чого не зробиш, коли треба економити бюджетні кошти.

 


Усе б нічого, але економія під час цьогорічної "Extreme-zone" проявлялася в усьому, зокрема в кількості номінацій змагань та рівні шоу-програми, яку, за словами містян, важко порівняти навіть з минулорічною.

Здивувала багатьох гостей фестивалю й відсутність традиційних для нашого міста торгових будиночків, які на великі свята встановлють вздовж головної алеї в парку "Придніпровському", а також по периметру площі біля малої сцени. Через це містянам, які вже налаштувалися на фестивалі випити й закусити, довелося йти в кафе, що знаходяться поряд зі сценою, і, звісно, витрачати дещо більше власних коштів. І тут слід зауважити, що "маленькі алкомаркети" не було встановлено не через піклування про дітей, які на фестивалі формували більшість, а через брак часу на організацію фесту в цілому, адже тиждень - це не так уже й багато.


 

Крім того, помітною була й відсутність масовості. А все тому, що свято припало на робочу п'ятницю, а отже більшість містян змогли потрапити на фест лише після роботи та домашніх клопотів. Тому більшість кременчужан почали сходитися до парку аж після 9 вечора, коли з цікавинок залишався лише такий очікуваний виступ репера зі столиці - Giga1. Домовитися з останнім, певно, організаторам фесту було нескладно, адже репер тільки-но підготував нову програму, яку встиг представити поки тільки киянам на Дні міста. 

Та молодь не зважала на такі особливості. Зрештою, цього дня вони прийшли в парк не їсти чи слухати якісну музику, а показати себе - виграти в танцювальному батлі, вразити трюками на скейті чи улюбленому велосипеді, поставити новий рекорд жиму штанги чи створити рідкісною фарбою найефектніше графіті (такого змагання цього року, на диво, не було). Були й ті, хто хотів вирізнятися серед інших не навичками, а смаком і стилем. Варто сказати, що на бажанні показати себе кременчуцька молодь не економить, на відміну від керівництва міста. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0