Новини з 1996 року

ЦНАП у Кременчуці виділяє на послуги сек'юриті більше 800 тисяч гривень. І пости будуть, і тілоохоронці

Валерія Макряшина 24 листопад 2020 14:45 514 0

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці" оголосив торги, якими має намір замовити послугу з охорони працівників і самої будівлі строком на один рік, починаючи з 1 січня до 31 грудня 2021 року. 

Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

За послуги з фізичної охорони міський департамент з надання кременчужанам важливих адмінпослуг пропонує досить щедру оплату - 815 тисяч 256 гривень, відповідно на місяць це буде в середньому 67 тисяч 938 гривень. 

Відповідно до тендерного замовлення, цілодобовий пост охоронців, як і раніше, буде розташований у головній будівлі ЦНАПу по вулиці Гагаріна. Там сидітиме один охоронець, який, відпрацювавши 24 години, передасть зміну іншому. 

Також на посту буде чергувати ще один охоронець, але не повну робочу зміну (вт-пт - з 08.00 до 17.00, сб. - з 08.00 до 16.00). Крім того, замовленням передбачено супровід охоронцем представника ЦНАПу, коли той кудись їхатиме на службовому автомобілі, які в управлінні також, до речі, є недешевими.

 

Читайте також: Яка там криза: працівники Кременчуцького ЦНАПу хочуть їздити на шикарних тачках майже за півмільйона

 

Надавець послуг - фірма, яка переможе в торгах, повинна ще підключити охоронно-тривожну сигналізацію і моментально реагувати мобільними групами на тривожні виклики. Пости ж водночас повинні бути обладнані системою відеоспостереження.

Кількість постів, їх дислокація (див. фото під головним), а також режим роботи персоналу охорони може змінюватись в залежності від загальної концепції охорони об’єкта.

Зазначимо, що нині охороняє головне управління ЦНАПу в Кременчуці комунальне підприємство "Муніципальна варта". 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1275 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2274 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2891 0