Новини з 1996 року

Цькування у школах продовжується, але щось випадків булінгу замало. Діти бояться скаржитися?

Валерія Макряшина 17 вересня 2019 15:30 598 0

В Україні стартував тиждень протидії булінгу, бо, як усі знаємо, з початку цього року почав діяти новий закон про цькування в школі. А таких випадків у навчальних закладах нашого міста вистачає і з кожним роком їх стає все більше й більше.

Тож взялися боротися і речник Нацполіції області Юрій Сулаєв уже відзвітував про перші "досягнення".

За його словами, правоохоронці зареєстрували  чотири факти булінгу. Склали адміністративні протоколи на батьків, яких притягнуто до адміністративної відповідальності. Штрафи коливаються від 850 гривень до 3 тисяч 400 гривень.

Але можна собі уявити, якого ременя отримають їхні діти-розбишаки. 

Зазначимо, що офіційно поняття "булінг" визначається як утиск, дискримінація, цькування людини або дитини. Він може бути фізичним, психологічним, економічним, сексуальним та навіть бути кібербулінгом, тобто задіяний через мережу інтернет. 

"Якщо дитині завдали значних тілесних ушкоджень, то кримінальна відповідальність загрожує дітям від 14 років, а якщо молодші – їхнім батькам. В інших випадках складається адміністративний протокол і відповідають за цькування діти від 16 років, а якщо молодші – також батьки. Під час всеукраїнського тижня протидії булінгу в школах та вищих навчальних закладах проводитимуть профілактичні бесіди", - повідомляють у поліції. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1566 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1903 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2272 0