Новини з 1996 року

Цивілізація. У кременчуцькій лікарні № 3 відкрили кардіореанімаційний блок. Або ремонт з дротами

Олександр Курилов 02 червня 2016 11:34 625 0

У Кременчуці сьогодні – велике владно-медичне свято. В лікарні №3 відкрили спеціальний кардіореанімаційний блок (велика зала, зразка післяопераційної, як у  міському пологовому будинку), куди потрапляють хворі з інфарктом міокарда.

Відмінність блоку від інших медичних палат – тут є кардіомонітори й можна розмістити 6 ліжок, хоча спочатку все було розраховано на 3 ліжка.

Сам новий блок добудували на третьому поверсі лікарні, для чого з міського бюджету вклали 4 мільйони гривень.

Інше – нині триває ремонт кардіологічного відділення цієї лікарні й частково він уже проведено, бо палати нові, з їхніх стін стирчать проводи, але досягнуто головне.

У кожній палаті тепер буде окремий туалет, як це є скрізь у нормальних міських та районних лікарнях Полтавської області й що раніше для Кременчука було дивиною.

Про що слід додати – ремонт у кардіологічному відділенні обійшовся вже у 8,6 мільйона гривень (тендер проводили без ЗМІ) й нині інформація від будівельників – їм потрібен ще 1 мільйон гривень на додаткові роботи.

Останнє – про саме відкриття реанімаційного блоку на 6 ліжок. Захід провели, як це потрібно – з виступом мера Малецького перед журналістами, який розповів про плани з ремонту лікарень і підкреслив усю важливість дій міської влади в цьому напрямку.

Дії й справді важливі. Надворі 2016 рік і нарешті у міських лікарнях будуть цивілізовані палати.

Зокрема, у кардіологічному відділенні лікарні №3 будуть палати для ВІП-хворих, а в окремі при цьому набиватимуть по 6 хворих одночасно.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись