Новини з 1996 року

Цей тест може змінити ваше життя

pplus 09 квітня 2020 07:35 188 0

Нам подобається думати про себе як про обдарованих усілякими найкращими рисами характеру, особливо, коли справа стосується побачень і амурних справ.

Звичайно, ми можемо не володіти харизмою голлівудської кінозірки, але більшість із нас знає, як посміхнутися, щоб справити хороше враження, яке дозволяє ладнати з іншими людьми. А дехто з нас навіть отримує задоволення від цього.

Але гірка правда полягає в тому, що, незалежно від обдарованості соціальною привабливістю, у вашому житті неминуче будуть часи, коли ви зіткнетеся з тим, що відчуваєте себе ніяково, особливо коли перебуваєте під впливом чар нового кохання. Не завжди легко передбачити, коли ми станемо такими незграбними, що в підсумку наступимо на граблі.

Цей тест дасть можливість максимально точно визначити, якими можуть бути ваші незручні риси в соціальному плані.

Врахуйте, що це не та інформація, яка змусить вас почуватися легко й невимушено, але це та інформація, яка може змінити ваше життя.

Усе, що вам потрібно зробити, — подивитися на картинку й постаратися якомога точніше визначити, що ви побачите в першу чергу.

Так що ж ви побачили першим?

Жінка і дві фігури спереду

Якщо ви побачили жінку й дві постаті, що стоять попереду поїзда, то ваша найголовніша незграбна в соціальному плані риса — занадто швидко розповідати дуже багато про своє особисте життя.

Для вас у цьому немає нічого дивного. Ви вважаєте себе відкритою книгою і не проти розповісти навіть найбільш особисті деталі свого життя всім, хто запитує.

Бути відкритими та чесними — прекрасний спосіб жити. Але обмін особистою інформацією з людьми, яких ви тільки-но зустріли, може здатися їм неприємним. Адже поки між вами не встановилася довіра, інша людина може відчувати себе вимушеною відкритися таким же чином. Дайте їй час.

Поїзд

Якщо ви першим побачили поїзд, ваша найнезручніша у спілкуванні риса — відсутність такту.

Ви думаєте, що манери існують для галочки. Переривання інших, коли вони говорять, і висловлювання всього, що раптово з'явилося у вашій голові, попри почуття навколишніх, змушує людей тікати, залишаючи вас на самоті.

Можливо, деякі правила етикету застаріли. Ви не хочете класти серветку собі на коліна? Добре! Але якщо вам потрібне спілкування з однолітками, постарайтеся дотримуватися протоколів, створених з урахуванням почуттів інших людей. У цьому немає нічого хибного.

Чоловіче обличчя

Якщо ви першим побачили обличчя чоловіка, ваша найнезручніша в соціальному плані риса — схильність ділитися своєю думкою тоді, коли її ніхто не питає.

Ви думаєте, що допомагаєте, коли ділитеся своїми мудрими порадами, й іноді це дійсно так, але в цілому така поведінка змушує людей відчувати, що ви їх не поважаєте або, що ще гірше, ніби ви думаєте, що вони не проживають своє життя так, як повинні.

Якщо ви хочете це змінити, намагайтеся при спілкуванні з новими людьми ставити більше питань, а не робити остаточні висновки відразу. Ви більше дізнаєтеся та отримаєте від нових знайомих бали за те, що так цікавитеся іншими.

Дві фігури в білому

Якщо ви спочатку побачили дві фігури в білому, ваша найнезручніша в соціальному плані риса — ваше мовчання при знайомстві з новими людьми.

Ви відчуваєте себе більш комфортно, коли стоїте мовчки до тих пір, поки у вас не буде що сказати. На вашу думку, нічого не сказати краще, ніж брати участь у безглуздій балаканині, і ви припускаєте, що всі навколо згодні з цим.

Це не так. Можливо, світські бесіди - не найбільш захоплюючі розмови, які коли-небудь були у вас, але вони допомагають встановити взаєморозуміння, необхідне для поглиблення у більш серйозні проблеми.

Люди з обох боків поїзда

Якщо ви спочатку побачили людей з обох боків поїзда, ваша найголовніша незграбна в соціальному плані риса — ваша цікавість.

Абсолютно нормально й природно цікавитися тим, що відбувається в житті інших людей, але було б розумно пам'ятати, що ви не маєте права на ці знання, якщо тільки людина не бажає ділитися ними з вами.

І як би не було спокусливо використовувати в спілкуванні з іншими плітки, намагайтеся чинити опір цьому прагненню. Всьому свій час. Насправді люди з більшою готовністю будуть довіряти вам, якщо ви будете займатися своїми справами й не втручатися в чужі.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1980 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2548 0