Новини з 1996 року

Цей шоколад здатний покращити настрій і прогнати депресію

pplus 09 квітня 2020 08:10 215 0

Але не варто занадто захоплюватися ним.

Усі види шоколаду по-своєму приємні на смак і кожен із них має свій неповторний аромат. Зазвичай, щоб отримати солодке задоволення, хочеться з'їсти одну з плиток, бо неможливо встояти ні перед молочним, ні перед білим або чорним шоколадом. Але якщо подивитися на питання з наукової точки зору — який шоколад по-справжньому здатний підняти настрій, то фахівці рекомендують вживати натуральний продукт.

Темний шоколад допомагає впоратися з депресією

Дослідники з Лондона хотіли з'ясувати, чи можна позбутися депресивного стану, якщо вживати темний шоколад щодня. Вони проаналізували дані національного дослідження здоров'я і харчування у США. В експерименті взяли участь 13 626 осіб. Більшість учасників регулярно їли молочний шоколад, а в меншості були люди, які вживали темний шоколад.

В учасників, які їли молочний шоколад, рівень депресивності практично не знизився. Але люди, які обрали для експерименту темний шоколад, практично на 70% позбавилися від симптомів депресії.

Особливості темного шоколаду

Темний шоколад містить флаваноли. Вони є потужними антиоксидантами й чинять протизапальну дію. Даний вид шоколаду також містить корисні розчинні волокна й мінерали, такі як магній і калій.

Шоколад містить фенілетиламін (PEA), що є тією ж хімічною речовиною, яку створює людський мозок під час закоханості. PEA спонукає мозкові нейрони виробляти ендорфіни, які роблять людину щасливою і радісною. Також темний шоколад розслабляє кровоносні судини мозку, що призводить до вироблення природного серотоніну.

Кілька нюансів

Денна норма темного шоколаду для дорослої людини — це третина або половина плитки 30-50 г. Додатково слід переконатися, що темний шоколад справжній, бо деякі бренди додають у нього багато цукру.

Процентне співвідношення в якісній шоколадній плитці має становити не менше 70% какао-масла або какао тертого.

Справжній натуральний шоколад не повинен кришитися, коли його кусаєш, інакше це означає, що він був зроблений на основі пальмового жиру.

Варто додати, що справжній якісний шоколад не дешевий.

Висновок

Темний натуральний шоколад містить усі необхідні елементи, що піднімають настрій людині. Достатньо ввести цей продукт у свій раціон і результат буде помітний практично відразу.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1910 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2430 0