Новини з 1996 року

Центральна міська дитяча бібліотека проводить нову виставку

Олександр Курилов 09 вересня 2016 12:00 536 0

Ознайомитися з матеріалами виставки фотографій та публікацій можна у приміщенні бібліотеки.

До Дня  міста ЦМДБ ім. І.Ф.Торубари організувала виставку  для читачів  5-9-х класів під назвою «В об’єктиві рідний край».

 «Ця фотовиставка оформлена у вигляді вікторини, і має питання, що стосуються рідного краю.  Було зроблено кілька запитань,  відповіді на які діти зможуть знайти у виданнях, представлених на виставці. 
Охоплено питання краєзнавства  як історичного, так і природознавчого та літературознавчого характеру. Безпосередньо, кожна дитина, яка знайомиться з матеріалами виставки, може погортати сторінки книжок та знайти відповіді на питання, які вона не знає.  

Виставка користується попитом у школярів, які найчастіше приходять саме напередодні Дня міста або за шкільною програмою, аби підготуватися до уроків краєзнавства та історії.
На виставці оформлена тематична міні-картотека «Природа рідного краю».  Одне із запитань стосується ополченця, на честь якого названа наша бібліотека – І.Ф. Торубари, інформація про якого теж розміщена на виставці», - розповідає Тетяна Сіренко, завідуюча відділом для учнів 5-9 класів ЦМДБ ім. І.Ф.Торубари.

Ксенія Омельченко

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3574 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 114 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 307 0