Новини з 1996 року

Це реформа! Користувачі Фейсбуку про ініціативу мера Кременчука: фарбувати бордюри білою фарбою

Олександр Курилов 07 березня 2016 12:00 1100 0

Мешканці міста - користувачі Інтернету, мабуть, щось не розуміють й  чомусь не підтримують ініціативи нашого мера Малецького, які він постійно пропонує втілити в життя у Кременчуці.

Тож минулого разу під час заклику пана Малецького – всім мобілізуватися на суботник  молоді кременчужани на сторінках групи «Кременчук типовий», у мережі «ВКонтакте» запитували  таке: чому вони мають мобілізовуватися на суботник замість комунальників, якщо громадяни сплачують за комунальні послуги?

Нині ж мова про другу ініціативу мера Малецького – провести у місті експеримент і пофарбувати бордюри на дорогах білою фарбою.

Умова експерименту - з одного боку бордюри побілити вапном, з іншого - стійкою фарбою для зовнішніх робіт білого кольору.  

Відповідну ініціативу міський голова оприлюднив на зібранні комунальників й останні відреагували на такі наміри міського голови без великого ентузіазму.

Причина – білити бордюри вапном – це одна справа. Фарбувати бордюри фарбою – зовсім інша й дуже дорога.

З цього приводу й думки самих кременчужан, оприлюднені у соціальних мережах (Фейсбуку), які теж долучилися до обговорення пропозиції міського голови Малецького.

І перший з таких коментарів від читачів – про конструктив.

О, це вже реформа! - зазначає користувач Valentina Koval.

Натомість користувач Олег Владимирський запитує: траву теж фарбувати будемо? В салатовий чи темно-зелений?

А для чого їх взагалі фарбувати? - запитує кременчужанин Aleksandr Rasskazov й отримує відповідь від мешканки міста  Lubov Reznikova.

"Щоб потім перефарбовувати… - зазначає користувачка і додає:  - Для показухи, що вони щось роблять, а на фарбі відмиють гроші".

Про що слід сказати – таку версію, що наші чиновники на цій справі зроблять усе, як завжди, й роздерибанять бюджет, ніхто спростовувати не став.

Єдине, що додають громадяни, – якщо у Кременчуці почнуть за кошти міського бюджету фарбували білою фарбою бордюрні камені на вулицях, то в цій справі ми точно будемо попереду всіх.

В усякому випадку такого у світі ще ніхто не робив. А ми будемо першими.

 

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 34 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 524 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 998 0