Новини з 1996 року

Це план? Мер Кременчука Малецький подолає кризу в дитячій лікарні новим УЗІ, інтернами та квартирами

Олександр Курилов 07 червня 2019 14:55 417 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький оприлюднив сьогодні план виходу з медичної кризи, в яку втрапила міська дитяча лікарня. Головним у цьому плані мера є вирішення квартирних питань для лікарів.

Відповідну інформацію про те, що в Кременчуці буде з дитячим лікуванням, міський голова оприлюднив під час засідання міськвиконкому, відповідаючи на запитання своєї куми й депутата міськради Оксани Піддубної.

Отже, позапланова складова, про яку міський голова розповів, – у дитячій лікарні буде заміна обладнання. Зокрема, місто купить новий апарат УЗД і в лікарні поставлять новий рентгенівський апарат, бо старий, 1979 року випуску, сьогодні списали.

За словами міського голови Віталія Малецького, також є інший – кадровий план. Й сьогодні по міській дитячій лікарні вжиті жорсткі заходи. По-перше, міський голова своїм розпорядженням звільнив головного лікаря Ларису Носенко й призначив нового керівника, який тимчасово виконуватиме обов’язки.

Далі для відділення реанімації міської дитячої лікарні планують залучити лікаря-інтерна.

Також у самому відділенні буде запроваджено суміщення посад і слід так розуміти, що за чергування в цьому відділенні будуть доплачувати й ці доплати розподілять між лікарями, яких вдасться залучити до такої роботи.

Одночасно вже міське квартирне управління розробить програму надання медикам службового житла, яким можна буде заманювати лікарів. Квартири, які видаватимуть, – не нові, але дісталися міськвиконкому у спадщину від власників, у яких не було рідних.

Чи вирішить такий план проблеми лікарні? Адже загалом проблема була не в тому, що кременчуцькі лікарі – безквартирні й живуть, як безпритульні на вокзалі.

Насправді мова йшла про розмір оплати праці, який збільшуватимуть за рахунок фонду економії зарплати, що утворюється через нестачу кадрів.

Втім останнє слово в цій справі – за самими медичними працівниками, й було б справедливо, якби мер міста Віталій Малецький з цими людьми зустрівся та свій план їм виклав не через репортаж про засідання виконкому по телевізору, але зміг би пояснити все людям при зустрічі.

От тільки чому наш міський голова такої зустрічі уникає – оце питання, відповідь на яке, здається, розуміють не тільки лікарі, але й решта кременчужан теж.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 169 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 335 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 589 0