Новини з 1996 року

Це нормально? Мер Малецький здає в оренду приміщення банку, викупленого за наші податки. За 1 грн

Олександр Курилов 24 січня 2020 16:27 1713 0

Міський голова Кременчука відкрив новий спосіб кидати в пісок кошти міської громади. А нове в цій справі таке – за кошти платників податків міський голова купує в бізнес-структур нашого міста будівлі.

А далі - все куплене на людські кошти він віддає  в оренду. Причому вартість цієї оренди – аж 1 гривня за місяць за все.

Це засідання Кременчуцького міського виконавчого комітету сьогодні й рішення, які прийняті. А серед таких – передача в оренду кімнат колишнього царського банку, що на вулиці Перемоги, №9.

Тож якщо раніше частина приміщень у цій історичній будівлі була виділена фірмі товариша мера, де торгують зерном, то сьогодні – продовження цього дерибану.

І нове – черговим рішенням в оренду передається ще купа кімнат, але вже для підрозділів управління юстиції.

А платити за цю оренду будуть аж 1 гривню за місяць, хоча, як пояснили на засіданні виконкому, – за воду та каналізацію управління юстиції, якому передають приміщення для службових потреб – кабінетів свого начальника, розраховуватиметься самотужки.

Про що слід додати – так це спитати в міського голови Малецького таке.

Пане мер, ви з бюджету віддали за будівлю колишнього банку 16 мільйонів гривень. Ці гроші перерахували в казну кременчужани й це їхні податки (ПДФО). Однак ви не питали в людей, чи можна цю будівлю коштами громади викупити, а потім роздати за оплату в 1 гривню за місяць різним структурам.

І тут слід сказати, що жоден із кременчужан на такий "бізнес" точно не підписувався.

До того ж у Кременчуці купа порожніх приміщень, куди можна посадити начальника кременчуцької структури Мін'юсту. Є будівлі колишнього квартирного управління на Шевченка, є будівлі і їх багато на вулиці 1905 року.

Але в цьому випадку раптом комусь знадобилося лізти в історичну будівлю.

Бо якщо вже так пішла справа, то віддайте будівлю колишнього банку, що стоїть на площі Перемоги, дітям – хоч під невеликий театр чи бібліотеку, для яких там місця вистачить.

Але так, щоб купувати будівлі за кошти людей і далі робити на цьому «бізнес», - наскільки це правильно?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 94 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 148 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 215 0