Новини з 1996 року

Це не сон: Кременчуцька міська рада попросить у облради півтора мільйона. На медицину!

Артем Кузьменко 16 березня 2020 17:45 869 0

Насправді, смішно, що на деякі речі мер міста грошей не шкодує, наприклад, на друк газети або розширення штату КП “КТРК”, а на медичне обладнання доводиться просити з обласного бюджету.

Сьогодні, 16 березня, в Кременчуцькій міській раді о 16:00 почали проводити засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. Одне з питань, яке порушив мер міста Віталій Малецький, - чи то прохання, чи то благання виділити з обласного бюджету Полтавської області гроші на закупівлю медичного обладнання для кременчуцьких лікарень.

Мер хоче надіслати запит, у якому написав, що Кременчуку як центру госпітального округу, який охоплює кілька населених пунктів і більше ніж 420 тис. населення, потрібна така техніка:
- 1 апарат ЕКГ;
- 1 дефібрилятор;
- 3 монітори пацієнта;
- 4 апарати штучної вентиляції легень;
- 2 кисневих концентратори на 10 літрів.

Також зазначили, що потрібно відремонтувати систему підведення кисню в одній із міських лікарень. Загальна сума запиту — 1 млн 437 тис грн.

Тобто в міста немає півтора мільйона гривень на медицину, але є 9 мільйонів гривень на друк комунальної газети і ще 9 — на видачу зарплати й розширення штату КП “Кременчуцька телерадіокомпанія”. Скоріше, це пан Віталій розставив пріоритети в тому, куди пішли гроші кременчуцьких платників податків.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1553 0