Новини з 1996 року

Це круто! 40 млн з бюджету депутати Полтавської облради виклали на один чартер в тиждень у Єгипет

Олександр Курилов 07 лютого 2019 13:27 2934 1

Депутати Полтавської обласної ради, в тім числі й від нашого міста, встановили світовий рекорд з марнотратства  коштів платників податків, які вони виділили для відновлення діяльності аеропорту Полтави.

Зміст тут такий: депутати ці кошти виділили, їх забрали зі статті "ремонт доріг", але на виході від такої обласної економіки вийшло казна-що.

Це останні повідомлення наших колег із сайту Полтавщина, які інформують, що на наслідками такого ремонту, проведеного минулого року, Полтавський аеропорт тепер може приймати по одному Боїнгу з чартером, але лише один раз на день. А основний літак – Боїнг 737 - у Полтаві без обмежень можна приймати лише один раз на тиждень.

Для того, щоб там літаки сідали частіше, за словами директора аеропорту Полтави Володимира Окари, має бути посилена злітна смуга. Сьогодні її товщина – 25 сантиметрів. У Борисполі – 90.

А відповідні дані – що літак в обласному аеропорту може приземлятися лише раз на день, оприлюднив Украерорух, де з безпекою польотів ніколи не жартують.

Уже відома реакція на це повідомлення. Й вона така: спочатку потрібно, щоб у Полтаву прилітали літаки хоча б раз на день, а далі можна просити уряд про виділення коштів для посилення злітної смуги.

Зрозуміло, що виділяти кошти в цій справі з бюджету, при тому, що поруч Харків, а не дуже далеко - Бориспіль, навряд чи хто буде.

І запитання тут одне – депутати облради знали, що виділені ними 40 мільйонів гривень на виході нічого фактично не дадуть?

Бо якби й дали щось, то це був би рейс один раз в день для них самих - політ у Шарм-Ель-Шейх із квитками дорожчими, ніж у Києві, й без підтверджень про співпрацю з лоукостерами.

Але тут запитання вже в "Програми плюс" трішки інше – депутати облради від Кременчука, той же Холод, Сазонов, Макаруша, Алексюк, Хоменко, ви хоч раз навідалися в обласну лікарню імені Скліфосовського та обласний онкодиспансер, щоб подивитися на тамтешні умови, зокрема на ліжка, на яких сплять хворі?

То прийдіть і погляньте й не тільки на ліжка, перш ніж знову виділятимете кошти для того, щоб з області один раз на день літаком вам усім можна було дістатися втридорога до Єгипту. 

Фото - "Полтавщина"

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дима 07.02.2019 23:13

То гроші - по які їздило оте ЧПО шо зветься яйценюх. Все одно хоть щось но ЗАМУТИВ собі. Єкономіст блін.