Новини з 1996 року

Цілий тиждень триватиме навчання кременчуцьких резервістів. ФОТО

Іона Харченко 03 червня 2019 13:30 264 0

Сьогодні, 3 червня, в Кременчуцькому об’єднаному міському військовому комісаріаті розпочалися зборові заходи з призначеним особовим складом батальйону територіальної оборони.

Тож сьогодні зібрали керівництво цього батальйону, яке упродовж тижня пройде навчання – будуть проведені заняття з індивідуальної та колективної підготовки, а ще штабні тренування. На цих навчаннях військові здобудуть певний досвід, який допоможе їм відпрацювати бойові й оперативні документи під час виконання поставлених бойових завдань.

 

 

Тут зібрали офіцерів запасу, які перебувають на обліку Кременчуцького ОМВК, знаходяться в штаті цього підрозділу. Більшість підписали контракт на проходження служби в резерві. Тобто це офіцери, які мають певний досвід, навіть бойовий.

Захід розпочався з Гімну Україну та підняття прапора нашої держави на флагшток.

 

 

До військових звернувся секретар міської ради, полковник запасу Юрій Гриценко, який висловив сподівання, що завдяки цим заходам офіцери вивчать особові обов’язки і зможуть зробити все, щоб забезпечити територіальну оборону напрямку, визначеного в документах, які військові вивчатимуть упродовж семи днів.

 

 

Також виступив і представник Кременчуцької районної адміністрації, полковник запасу Олександр Мазур. Як він повідомив, сьогодні проводиться практичний призов резервістів оперативного резерву для батальйонів територіальної оборони. Наразі призиваються тільки офіцери запасу.    

 

   

Тож під час навчань 20 військовим нагадають правила безпеки, з ними проведуть вогневу підготовку, практично відпрацьовуватимуть бойові й оперативні документи, забезпечення, за своїми напрямками і, відповідно, своїми картами.

 

 

Сьогодні в резервістів цілий день триватимуть лекції, а ось уже завтра вони поїдуть у село Чечелеве, де відбудуться заняття з практичної стрільби. Після цього навчання проходитимуть на території Вищого професійного училища №7.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 52 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 786 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 844 0