Новини з 1996 року

Цікаві факти про Німеччину, які варто знати

pplus 20 вересня 2019 07:20 197 0

Багато хто відповість, що Німеччина – це держава, яка розташована в Центральній Європі. Інші скажуть, що федеральним канцлером країни є Ангела Меркель. Не дуже захоплююча інформація, правда? Ось найбільш цікаві факти, пов’язані з Німеччиною.

1. У Німеччині є близько п’яти тисяч сортів пива, 1 500 видів ковбас, 300 видів хліба і близько 500 видів різної мінеральної води. Кожен третій пивоварний завод світу розташований у Баварії.

2. Німеччина у світі займає передові позиції з проведення ярмарків. Десять мільйонів гостей відвідують країну і беруть участь у ярмарках щорічно.

3. У Німеччині вперше перейшли на літній час. Це трапилося в 1916 році.

4. Відомий на увесь світ аспірин також придумали німці. Він був синтезований Феліксом Хоффманом 1897 року.

5. Найпопулярнішим видом спорту в Німеччині є футбол. А збірна Німеччини є однією з найсильніших збірних футбольних команд на Землі.

6. Німці роблять добровільні пожepтви по декілька мільярдів євро на рік - найбільше серед європейських країн.

7. Якщо у вас боргів навіть на півмільйона, достатньо заявити про своє банкрутство і вас зобов’яжуть знайти постійну роботу, залишать вам на життя близько тисячі євро і менше ніж через 10 років борги ваші будуть списані.

8. Жити в орендованому житлі в Німеччині – норма. Три чверті населення мешкають в орендованих квартирах і будинках. В орендованому житлі живе навіть найбільш забезпечене населення. Це пов’язано з тим, що німці не витрачають більше 30 хвилин, щоб дістатися на роботу. При зміні роботи відразу переїжджають на іншу квартиру, ближче до місця роботи.

9. Заняття музикою більше двох годин на день неприйнятні у відношенні до сусідів, його прирівнюють до шуму – такі в Німеччині закони.

10. Штраф за зірвану квітку становить близько 650 євро.

11. Дітям у Німеччині можна все. Відповідати будуть батьки. Якщо батьків немає, то ніхто. Для того, щоб дитина могла їздити на велосипеді, в школі видають спеціальні велосипедні права.

12. Чверть населення — це люди віком понад 60 років. Вони — найбагатша вікова група і категорія користувачів мережі інтернет, яка динамічно зростає.

13. Німці дуже уважні до свого здоров’я і до того, що вони їдять і п’ють. У Німеччині є негласне правило – чим продукт корисніший, тим він дорожчий. Біомагазини досить популярні. Ціни там у середньому на 30 відсотків вищі, ніж у звичайному магазині.

14. Німкені ще до недавнього часу практично не використовували косметику й почали фарбуватися тільки за прикладом приїжджих жінок. Високі підбори німкені носять тільки з особливої нагоди.

15. У Німеччині санітарні норми настільки високі, що можна спокійно їсти не тільки непросмажене м’ясо, але й сире.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 120 0
Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 125 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 259 0