Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Тролейбусному управлінню немає чим платити за електроенергію: міськрада допомагає

Ксенія Омельченко 21 вересня 2018 13:30 744 0

Схоже, тепер міськрада допомагатиме не тільки КП "Теплоенерго" розраховуватися з боргами, а ще й КП "КТУ".

Так, днями на сайті міськради з'явився проект рішення виконкому «Про  зміну напрямку використання бюджетних коштів». Мова про 500 тисяч гривень, що були виділені для погашення кредиту міжнародної фінансової організації «Європейський банк реконструкції та розвитку» (ЄБРР). 

Тепер ці кошти планується направити тролейбусному управлінню нашого міста для перерахування передоплати за електроенергію «Полтаваобленерго».

Зауважимо, ПАТ "Полтаваобленерго" боржників не любить. Саме тому наприкінці березня цього року в Кременчуці раптово зупинилися тролейбуси, а кременчужанам довелося пересуватися або пішки, або маршруткою.

Щоб не допустити повторення транспортного колапсу, КТУ почало сплачувати за електроенергію грошима, що були виділені на перевезення пільгових категорій населення. Але й цих коштів не вистачило на весь рік.

За словами директора транспортного відділу міськради Кременчука, проблеми з перерозподілом немає, адже цьогорічні зобов'язання перед ЄБРР було виконано. Натомість ті 500 тис. грн, які просять перерозподілити, - це зекономлені гроші. Членів комісії така відповідь задовольнила, тож вони одноголосно підтримали проект.

Але депутатка Оксана Піддубна, яка була присутня на комісії, зауважила, що це не економія. Насправді на сьогодні Кременчук узяв не всю суму, як планувалося, а менше. Звідси й менші відсотки по кредиту, і "вільні" 500 тис. грн.

Додамо, що тепер проект буде надісланий на сесію міськради і, певно, депутати його підтримають. Тож без тролейбусів місто поки що не залишиться.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1267 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1989 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1717 0