Три пенальті та сейви: “Кремінь” програв аматорам

Артем Кузьменко 30 червня 2020 09:55 323 0

Учора, 29 червня, футболісти ФК “Кремінь” у Краматорську не змогли змінити статистику особистих зустрічей на свою користь. Про це повідомляє пресслужба клубу.

“Підопічні Сергія Свистуна у матчі з трьома пенальті та видовищними сейвами, на жаль, поступилися з рахунком 0:1”.

“Авангард” - “Кремінь” - 1:0

Голи: Лобов 17 (пенальті), Кірієнко 35 (нереалізований пенальті), Собко 89 (нереалізований пенальті)

Попередження: Долинський, (90+1) - Мурашов (8), Клюс (17), Курелєх (33), Сула (67), Пилипенко (89)

“Авангард”: Денчук, Сухаров, Мірошник, Савін, Воробєй (Мурза, 76), Полюлях (Собко, 69), Сеницький, Нехтій, Матяж (Цибульник, 82), Лобов, (Долинський, 86), Кірієнко (Дедяєв, 59). Запасні: Солдатенко, Сидоренко, Брюхов, Сухомлин, Близнюк, Різванов, Таранда. Головний тренер: Олександр Косевич.

“Кремінь”: Олійник, Бичков, Головко, Курелєх, Клюс (Дмитрієв, 46), Литвяк, Моцик (Пилипенко, 46), Лобода (Білоус, 71), Мурашов (Кривенко, 65), Бафталовський (Козлов, 46), Сула. Запасні: Закорський, Черниш. Головний тренер: Сергій Свистун.

Під час гри тренерський штаб “Кременя” зробив лише одну заміну в стартовому складі — замість Олександра Кривенка на поле з перших хвилин вийшов Артем Бафталовський.

Спочатку команди “пройшли розвідку”, обмінявшись моментами. На 17 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота кременчуцького клубу і Олексій Лобов зміг забити єдиний гол у матчі. Наступне пенальті в наші ворота було більш вдалим — м’яч влетів у перекладину.

“Наприкінці другого тайму арбітр призначає третє пенальті у наші ворота. Віталій Собко підійшов виконувати одинадцятиметровий й запустив м’яч над воротами. Зауважимо, що за два матчі (“Оболонь-Бровар” та “Кремінь” - ред) арбітри призначали 5 “точок” на користь краматорців й лише один раз “Авангард” зміг вдало реалізувати пенальті".

Наступний матч “Кремінь” зіграє вдома 4 липня з луцькою “Волинню”.