Новини з 1996 року

Третій пішов. Депутат міськради Геннадій Іванян поширив другий номер безплатної газети «Думка сом»

Олександр Курилов 21 листопад 2016 16:03 1123 0

Депутат Кременчуцької міської ради Геннадій Іванян буде третім у переліку тих, хто бореться за звання «Впливовий кременчужанин року», й другим з тих, хто буде боротися за посаду міського голови з нинішнім мером Віталієм Малецьким.

Це група підтримки пана Іваняна видала у світ другий номер газети з назвою «Думка сом», яка розповсюджується у місті безкоштовно.

Щодо політичних напрямків, то у публікаціях  цю тему обходять взагалі, хоч сам Геннадій Іванян  є представником депутатської фракції міської ради з назвою «Опозиційний блок».

Втім, здається, політика її видавцям нецікава, чого не скажеш про рішення міського голови Віталія Малецького про взяття кредиту на купівлю 50 нових тролейбусів, що кидає місто в безвилазну боргову яму, на чому й наголошує депутат міськради Іванян. До речі, на цьому наголошують практично всі, хто може перерахувати  курс євро у гривні й порахувати переплату за цим кредитом.

Втім прізвище нинішнього мера міста майбутній його суперник оминає й про міського голову не згадує, однак говорить про міську владу. Зокрема те, "...що Кременчук вляпався по самі вуха." Інше, що є, - це поради на всі випадки життя й таких аж 5 сторінок.

Про що слід додати – «Думка»  буде третьою безкоштовною газетою з тиражем 10 тисяч примірників, яка роздається громадянам безкоштовно. В першу чергу - у Крюкові, мешканці якого обрали Геннадія Іваняна депутатом міськради.

До сьогодні у місті безкоштовно поширювали лише газету «Автограф» - персональне видання мера Малецького та нардепа Шаповалова і «Кременчугскую газету» - видання, яким опікується нардеп Жеваго.

Щодо шансів пана Іваняна перемогти на чергових виборах міського голову Віталія Малецького і сісти в його крісло, то вони реальні.

В усякому випадку в опитуванні, яке проводиться у Фейсбуку, його критичного відставання від показників довіри до діючого міського голови Віталія Малецького немає.

Теги: депутати кременчуцької міськради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 372 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 722 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 564 0