Новини з 1996 року

Тренінг з безпеки для журналістів пройде у Києві

Юлія Билина 16 червня 2016 16:50 589 0

Запрошують працівників медіа, що їздять у зону АТО.

1-4 липня 2016 року у Києві Інститут масової інформації (ІМІ) проводить 4-денний тренінг з безпеки для журналістів та журналісток,  що висвітлюють події в зоні АТО. Тренінг включає в себе курс з цифрової безпеки, курс загальної домедичної допомоги, надання першої допомоги в умовах бойових дій. В останній день журналісти відпрацюють здобуті знання та навички попередніх днів на полігоні в умовах, максимально наближених до реальних.

Запрошуються журналісти з усієї України.

Тренінг буде присвячений особливостям роботи в небезпечних зонах, поводження під час обстрілів. Розглянуть питання: як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок. Відпрацюють алгоритми дій при евакуації.

Один день буде виділений для питань надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій та медичного спорядження, що необхідне для роботи в зоні АТО.

На полігоні учасники зможуть на практиці відтренувати здобуті знання та навички. Буде проведена імітація нападів, затримань, евакуацій, поранень.

На курсі з цифрової безпеки учасники навчаться: захищати свою електронну пошту та акаунти в соцмережах; безпечно користуватися відкритими мережами wi-fi в кафе, готелях тощо; надійно зашифровувати дані на ноутбуці чи флешці, щоб їх не можна було виявити під час обшуків, перевірок на блокпостах тощо; безпечно передавати матеріали із зони АТО в редакцію; користуватися сервісами для шифрованого листування та переговорів і т. ін.

Тренінг проходитиме максимально практично, учасники матимуть змогу встановити та випробувати корисні програми та інструменти на своїх ноутбуках, смартфонах і планшетах.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету до 22 червня 2016 року.

Учасникам необхідно мати при собі власну аптечку (у разі наявності) та одяг, який використовують під час відряджень у зону АТО. А також ноутбуки, смартфони, планшети, з якими вони їздять у відрядження в АТО.

Кількість місць обмежена.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання та харчування, а також відшкодовують витрати на проїзд за наявності проїзних документів.

Тренінг проводиться у рамках проекту, який виконує ІМІ за підтримки проекту “У-Медіа”, що реалізується “Інтерньюз в Україні”.

Теги: 2680

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 463 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 699 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 723 0