Новини з 1996 року

Тотемна тварина за датою народження оберігає вас усе життя

pplus 22 січня 2021 08:10 284 0

У кожної людини є своя тотемна тварина, яка оберігає її все життя. Нумерологія допоможе розрахувати, хто ваша тотемна тварина за датою народження. Пропонуємо нумерологічний розрахунок і детальний опис усіх тотемних тварин для цифр від 1 до 9, в результаті якого ви отримаєте число народження і відповідний до нього тотем.

Як провести нумерологічний розрахунок 

Знаючи, хто Ваша тотемна тварина за повною датою народження, яка символізує Вас і Вашу енергетику, можна зрозуміти, як і в якому напрямку потрібно рухатися, щоб досягти успіху. Тотемна тварина впливає на характер і долю, тому кожен повинен знати, хто його покровитель.

Приклад проведення нумерологічного розрахунку числа за повною датою народження

Візьмемо дату 20.11.1990.

Крок 1.

Спочатку потрібно додати число і місяць народження: 20+11=31.

Крок 2.

Отриману суму потрібно помножити на дату народження: 31*1990=61690. В отриманому числі потрібно скласти всі цифри 6+1+6+9+0=22. Для правильного визначення тотемної тварини за датою народження потрібно отримати число від 1 до 9. Тому ми ще раз складаємо 2+2=4. Тотемне число – чотири.

Розшифровка результатів розрахунку числа за датою народження

Коли нумерологічний розрахунок завершений, починаємо розшифровувати. Сума дня і місяця лежить у діапазоні від 2 до 43.

Якщо у вас вийшло число від 2 до 22 включно, то ви більше впливаєте на фізичний світ, а не на духовний. Ви більше приймаєте енергію, а не віддаєте, через що у Вас може бути розвинена емпатія. У вас висока тяга до знань і хороша пам’ять.

Якщо сума від 23 до 43, то Ви можете впливати або однаково на обидві складові реальності – на духовну і фізичну, або більше на духовну. Ви дуже сильно впливаєте на людей, вмієте маніпулювати ними.

Тотемна тварина (тотем) за датою народження: розшифровка тотемного числа

Цифра 1: тотем Слон

Якщо після розрахунку Ви отримали число 1, то ваша тотемна тварина – Слон. Ця тварина турбується про свою родину і близьких. Тому Вам варто слідувати цьому прикладу. Слон – це мудра, розумна і сильна тварина.

Щоб Вас супроводжувала удача і Ви отримали благословення Всесвіту, необхідно частіше думати про пошуки любові й спільного щастя. У Вас мало захисних рефлексів, тому використовуйте будь-які методи вирішення проблем.

Цифра 2: тотем Тигр

Людині, цифра народження якої 2, протегує Тигр. Ця тотемна тварина дає можливість, щоб Ви могли добитися найкращих результатів у всіх сферах життя. Тигр провокує людей на егоїзм, тому не варто забувати про тих, хто Вам коли-небудь допомагав. Головне правило Тигрів – не прощати образи, поки противник не визнає своєї провини.

Цифра 3: тотем Ворон

Ворон є тотемною твариною людей з датою народження 3. Цей птах дуже мудрий і може бути самокритичним. Ворон провокує в людини бажання аналізувати все, що відбувається навколо. Для досягнення найкращих результатів у коханні, справах і фінансовій сфері Вам необхідно бути трохи хитрішими. Не використовуйте грубу силу там, де можна обійтися розумом.

Цифра 4: тотем Дельфін

Покровитель для числа 4 – Дельфін. Ця неймовірна тварина уособлює в собі всі стихії: Вогняний характер, Воду, в якій він плаває, Повітря, яким дихає, і мудрість стихії Землі. Щоб у людини, яка отримала повне нумерологічне число чотири, було все добре, необхідно ставити перед собою правильні життєві цілі. Ви повинні припинити розкидатися і розпилювати свою увагу й сили на другорядні справи і токсичних людей.

Цифра 5: тотем Собака

Цифрі 5 відповідає тотемна тварина – Собака. У цих людей немає проблем із цілями. Для них значно складніше знайти мотивації на шляху до свого щастя й успіху. Ви можете бути дуже ледачими, але Ваш тотем завжди вкаже Вам дорогу до набуття якостей, необхідних для роботи, любові й усвідомлення свого місця у Всесвіті. Собака допомагає шукати друзів і другу половинку.

Цифра 6: тотем Орел

Людям числа 6 за датою народження протегує Орел. Такі люди завжди мають відчуття свободи, незважаючи ні на що. Ваш тотем допомагає правильно обирати пріоритети в житті, планувати справи на майбутнє. Щоб бути щасливими, потрібна наявність цілей, без яких може настати стагнація. Можливі проблеми з настроєм у періоди невдач, але за допомогою різних методик, наприклад, афірмації або йоги, можна швидко це виправити.

Цифра 7: тотем Змія

Тотемна тварина цифри 7 – Змія. Вона буде постійно провокувати бажання залишатися на самоті, але й при цьому дає сили, щоб самотужки долати перешкоди. Змія дарує своїм підопічним творчу енергію і сильну інтуїцію. Все ваше життя спрямоване на поліпшення витривалості й емоційної стійкості, а не на розвиток сили.

Цифра 8: тотем Кіт

Згідно з нумерологією, 8 – це цифра Кота. Даний тотем підвищує удачу в коханні, посилює шосте відчуття, але не працює з інтелектом. Щоб досягати великих висот у житті, Вам потрібне постійне навчання. Кіт не дає бажання до знань, але наділяє господаря фізичною витривалістю й удачею.

Цифра 9: тотем Бик

Бик – це тотемна тварина людей, які отримали цифру 9, згідно з повним нумерологічним підрахунком. Бик – це тварина, що твердо стоїть на землі і не дозволить Вам відступати навіть тоді, коли все летить шкереберть. Це одна з найсильніших тотемних тварин, тому що він безпосередньо працює зі свідомістю людей, чиїм покровителем є. Бик допомагає легко вирішувати конфлікти і інтуїтивно визначати корисні знайомства.

Енергетика людини – найважливіший показник його успіху. Тотемна тварина намагається допомогти господареві збільшити його енергетичний потенціал. Це один із найсильніших талісманів для будь-якої людини.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1610 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1947 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2318 0