Новини з 1996 року

Точно не Європа. Ринок на Гайдамацькій погромило підприємство обласного ексчиновника Холода?

Олександр Курилов 22 січня 2021 12:05 379 0

Кременчуцькі чиновники відновлять роботу невеликого вуличного ринку на вулиці Гайдамацькій, що у Крюкові, частину якого знесло (порізало металеві столи) приватне підприємство «Торгова гільдія», керівник якого - колишній чиновник облради (заступник голови)  Є. Холод.

Відповідну інформацію оприлюднили сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань бюджету.

«Понад 60 жителів вулиці Гайдамацької звернулися з листом, і я так розумію, що це «Торгова гільдія» почала руйнувати прилавки цього ринку.

Люди просять вирішити це питання і я передав меру Кременчука їх прохання, там велика територія, де навіть немає аптеки», - така заява від голови депутатської комісії Плескуна.

Пояснення керівника Людмили Жорняк, у місця торгівлі, де мешканці Крюкова (приватного сектора) торгували продукцією зі своїх городів, не було статусу ринку.

Також там не було лабораторії, але були торгові ряди.

«Торгова гільдія (якій і належали зрізані старі металеві столи – авт.), яка орендувала цю ділянку, передала її у власність міста й ми сьогодні ведемо переговори з іншим підприємцем, аби відновити там торгівлю. Питання не закрите», - так прокоментувала погром на цьому ринку керівник управління торгівлі Людмила Жорняк, яка, однак, не стала говорити, що міська влада тут просто проспала.

Інше від неї й, здається, це єдине, про що вдалося домовитися, – приватне підприємство ексчиновника «Торгова гільдія» зупиниться у знесенні цього ринку з лиця міста.

Далі людей у міськвиконкомі обіцяють почути.

Останнє, про що слід додати, – це про аналогічний досвід інших країн у таких справах.

Й тут приклад меру Кременчука – місто Бонн (Німеччина), де жителів стільки ж, як і в нас.

На площі перед тамтешнім міськвиконкомом німецькі фермери продають з прилавків овочі та фрукти. Зокрема продають полуницю - 1 євро за кілограм.

Але така торгівля відбувається тільки зранку. А вже після обіду всяка торгівля овочами та фруктами під мерією цього міста припиняється.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2475 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2501 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3738 0