Новини з 1996 року

ТК «Візит» виконає рішення Нацради по трансляції ще 15-и російських каналів

Олександр Курилов 11 лютого 2016 15:01 993 2

Кременчуцька телекомпанія «Візит» припинить за місяць трансляцію ще 15 російських телеканалів, які Нацрада з телерадіомовлення визнала такими,  що не відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Тому їх ретрансляцію в українських кабельних мережах заборонили. Про це «Програмі плюс» повідомили в адміністрації телекомпанії.

Йдеться про канали: "Цілком таємно", "Хто є хто", "Шансон-ТВ", "Парк розваг", "Світ серіалу", "Авто плюс", "Кухня ТВ", "КХЛ", "Наука 2.0", "Моя планета", "Телекафе", "Боєць", "Час: далеке і близьке", "Справжнє страшне телебачення" (НСТ) і "Сарафан".

Моніторинг цих каналів показав появу у програмах відомих персон, які внесені до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.

За словами голови Нацради Юрія Артеменка, рішення вступає в силу через місяць з моменту оприлюднення. Перелік нових телеканалів, які з'являться замість заборонених, буде оголошено додатково.

 

 

 

 

Теги: Трансляція телеканалівПідтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Олександр Курилов 11.02.2016 16:30

Ой як важко без російського ТБ жить. Ой важко. То шо робить без ящика ???

вихров И.В. 11.02.2016 15:19

...це дуже і дуже добре, що ми вичищаємось від цієї нечисті. Гадаю, треба додати до каналу "Бигуді", канал "Бигуді-2", до каналу Тоніс - канал "Тоніс-2" і продовжити трансляцію дуже цікавого серіалу "Латинський коханець". Ще треба організувати сурдопереклад до каналів "Дойче велле" та ВВС. Бабусі так люблять ці канали. Якщо серьозно - треба розставатися з "Візитом"...хоч до чого тут "Візит"... а може краще вже розставатися з країною... ніхто її вже не спасе...

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 486 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 765 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 946 0