Новини з 1996 року

Тимчасових керівників апаратів нових окружних судів буде призначено найближчими днями

Ксенія Омельченко 04 червня 2018 13:34 1593 0

Процес оптимізації судів, розпочатий у кінці минулого року, нарешті перейде в площину практичної реалізації. Про це повідомляють в Автозаводському районному суді Кременчука з посиланням на "Судово-юридичну газету".

Повідомляється, що цього тижня голова Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк підпише кілька сотень наказів про призначення в. о. керівників апаратів 377 нових місцевих і апеляційних окружних судів. Ці тимчасові керівники в короткий термін повинні будуть зареєструвати нові окружні суди як юридичні особи. Потім вони почнуть оформлення печаток, бланків та документації нових судів, а також підбір співробітників апарату.

Дещо пізніше буде затверджено новий штатний розклад суддів і працівників апарату судів, які будуть складені з урахуванням поточного навантаження на суди. При цьому новий штатний розклад суддів і працівників апарату отримають усі без винятку суди, включаючи вже існуючі окружні адміністративні суди.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко підписав укази, що дають старт реорганізації судів, якими ліквідовуються та створюються суди в Полтавській області. Зокрема буде утворено два окружних суди: Кременчуцький окружний суд та Окружний суд міста Полтави.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0