Новини з 1996 року

Тепер туризм. У Кременчуці штат некорисних чиновників збільшується як кількість мухоморів в лісі!

Олександр Курилов 17 вересня 2018 13:15 1120 0

Депутати Кременчуцької міської ради внесуть зміни в штатний розклад міського виконавчого комітету та збільшать його кількість  у 2018 році до 776 чиновників.

Відповідне рішення буде прийнято на черговій сесії міськради, яка відбудеться 11 жовтня.

За тим, що пропонується цього разу, услід за збільшенням штату апарату міського голови, мова піде про збільшення посад в управлінні культури міськвиконкому. Тут буде введено посаду головного спеціаліста управління культури та туризму.

Тож з Нового року  кременчуцькою культурою опікуватимуться вже семеро чиновників, а загальна кількість  працівників паперів та комп’ютера в мерії (без  керівників окремих підрозділів, без директорів і їх заступників у комунальних підприємствах)  складе 776 працівників. А всіх їх разом – набагато більше за тисячу.

А минулого року таких «бригадирів» у мерії було менше – 718.

Натомість у 2015-му їх було ще менше – до 630 осіб.  

Далі ж просто запитання й не тільки про появу ще одного чиновника в кременчуцькій культурі, головні досягнення якої ми бачимо щороку на святах.

Наші культурні досягнення, які ми будемо розвивати, – це  ветеранські пісні про вареники та горілку, що є улюбленим репертуаром заступника мера Кременчука з культури Руслана Проценка.

Зрозуміло, що нашому місту потрібно розвивати туризм і найкращий вихід – це проводити екскурсії для випадкових гостей по тих же очисних спорудах «Кременчукводоканалу» та міських заводах, бо більше, за винятком чотирьох старовинних будинків та двох картинних галерей при непрацюючому музеї показувати в нас нічого.

Однак непокоїть  інше – штати мерії ростуть, як гриби, й усі нові некорисні чиновники, які нічого не виробляють і нічого не вирішують, просто живуть за рахунок податків кременчужан.

Але за рахунок наших податків у місті працюють школи, лікарні, бібліотеки, громадський транспорт, робляться дороги...

І чим більше коштів витрачається на нікому не потрібних чиновників, зразка керівника апарату мера Кременчука Світлани Пищити, або працівників таких же нікому не потрібних півсотні «контакт–центрів», тим менше грошей залишається на потрібні речі.

Тож не запитуємо далі, чому в нас найбідніші люди – це наші медсестри в лікарнях і чому мер Малецький скорочує комунальну стоматологію.

От саме тому й скорочує, бо потрібно годувати своїх людей, а апетит у них непомірний. І своїх у нього багато.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 101 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1428 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2417 0