Новини з 1996 року

Тепер лише 400 медиків Кременчука можуть їздити безкоштовно

Артем Кузьменко 23 травня 2020 15:30 582 0

Фото показове, з інтернету.

Сьогодні, 23 травня, в Кременчуці провели засідання надзвичайної протиепідемічної комісії, комісії з ТЕБ та НС, виконкому. Під час нього окрім “нових” правил пасажирських перевезень, про які місто знає декілька днів, обговорили питання відносно нової пільгової категорії не тільки в Кременчуці, а й у всій Україні. Оскільки раніше право на безкоштовний проїзд в транспорті мали декілька тисяч медпрацівників нашого міста, зараз їхня кількість зменшилася.

 

Читайте також: Послабленню — бути! Кременчуцькі пільговики можуть радіти, адже транспорт відкривають для всіх

 

Тепер приблизно 400 медичних працівників мають право на безкоштовний проїзд. Таке рішення місцева влада прийняла через те, що і так повернули пільги, а якщо перевозити більшу кількість людей безкоштовно, то доведеться більше витрат компенсувати перевізникам із міського бюджету.

Тож тепер лише ті медики та лікарі, які пов’язані з боротьбою з COVID-19, мають право їздити безкоштовно. Старі посвідчення не діють, про що перевізників незабаром повідомлять. Натомість, мають видати новенькі посвідчення тим лікарям, які знаходяться на передовій. Такі посвідчення додатково отримають працівники станції швидкої допомоги і працівники ПЛР-лабораторії.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1307 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2551 0