Новини з 1996 року

Тепер кременчуцькі добровольці набувають статусу УБД. Відповідно, отримують і пільги

Артем Кузьменко 24 грудня 2019 14:40 433 0

Нещодавно в закон “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” додали зміни, згідно з якими добровольці набувають статусу учасників бойових дій. У перелік учасників бойових дій додали учасників добровольчих формувань, які були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України.

Також статусу УБД набувають ті, хто протягом не менше 30 календарних днів, у тому числі за сукупністю днів, брали участь в антитерористичній операції, перебуваючи безпосередньо в районах АТО в період її проведення, в районах та в період здійснення зазначених заходів, у взаємодії зі Збройними силами України, Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Національною гвардією, Службою безпеки України.

Цей статус не поширюється на працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися і брали безпосередню участь у забезпеченні проведення АТО, а також осіб, які добровільно забезпечували проведення АТО, в тому числі здійснювали волонтерську діяльність.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1621 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1700 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1616 0