Новини з 1996 року

Тепер кременчужанам казатимуть усю суму кредиту, враховуючи податки. “Підводних каменів” буде менше?

Артем Кузьменко 20 січня 2020 16:40 296 0

Люди не так сильно боятимуться нічних дзвінків від колекторів, коли братимуть кредит? Виходить, що так, якщо тепер у банків не буде секретів від клієнтів і останні точно знатимуть, скільки їм потрібно буде повертати.

Учора, 19 січня, ввели в дію нові вимоги законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг. Нацбанк змінив підхід, за яким банки розраховуватимуть вартість споживчого кредиту. Сподіваємось, що це зменшить кількість “підводних каменів”, з якими стикаються не лише кременчужани, а й усі українці.

Відтепер до вартості споживчого кредиту в залежності від його виду та за наявності додаткових та супутніх послуг третіх осіб банки включатимуть вартість страхових та податкових платежів, зборів на обов’язкове державне пенсійне страхування, вартість послуг нотаріусів, платежі за послуги державних реєстраторів, оцінювачів тощо.

Це зробили для того, щоб розкривати всю інформацію клієнтам банків про повну вартість споживчого кредиту, аби ті розуміли свої майбутні витрати на отримання та обслуговування таких кредитів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 394 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 565 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 629 0