Новини з 1996 року

Тепер контролюватимуть. ДЕПУТАТИ АВТОЗАВОДСЬКОЇ РАЙРАДИ ПЕРЕСВАРИЛИСЯ ЗА ПОЛІТИКУ ТА ЖІНОК

kurilov 12 серпня 2015 15:27 993 0

«Я, заступник голови Автозаводської райради  Віталій Добрунов, а ти ніхто. Чому люди ходять на пікетування і як вдалося за звітний період керівнику Автозаводської райради Валентину Шафоросту прийняти аж шістьох кременчужан».

Це в Автозаводській районній раді вчора відбулася чергова скандальна сесія, на якій районні депутати розбиралися то самі з собою, то із землею, а потім з усім іншим, з чим тільки можливо розібратися.

Загалом дуже цікаве зібрання, розповідає представники Автозаводської райради Оксана Піддубна й додає, що саме обговорювали.

«А серед останнього – це промова пенсіонера й секретаря Автозаводської райради Віталія Добрунова, коли він переконував усіх, що у цьому житті його роль велика.

Інше, про що говорили, – чому на вулиці Петровського вночі відчутні жахливі запахи і як вдається їх колезі Оксана Піддубній, яка приїжджає в мерію на велосипеді, перевдягатися?

Усе було дуже цікаво, розповідає співрозмовниця.

За її словами, депутати встигли не тільки перегризтися між собою, але й одночасно вирішили нікому з тих, хто живе вздовж річки Сухий Кагамлик, не давати землю для сінокосіння. Тим більше, що в цьому випадку йдеться виключно про місцевих чиновників, які корову чи бичка бачили тільки у дитячих книжках.

Щодо решти – то мова про гаражні питання й на цій сесії депутати Автозаводської райради були єдині в одному – у проханнях надати землю під гаражне будівництво найчастіше лунали відмови.

Причина, як на автора, – за минулі роки обранці Автозаводської райради вже роздали стільки землі (собі в тім числі), що роздавати по суті вже й нічого.

О.Курилов

Теги: Автозаводська райрада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1957 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2506 0