Новини з 1996 року

Тепер до Полтавської ОДА пускають за телефонним додатком, а в нас і зі звичними документами - зась

Олексій Ващук 22 жовтня 2020 17:30 177 0

Відтепер відвідувачі Полтавської ОДА ідентифікуються в електронному вигляді завдяки мобільному додатку «Дія». Про це йдеться в повідомленні пресслужби Полтавської облдержадміністрації.

Так, за словами заступника голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдана Бабіча Полтавська ОДА зробила це однією з перших.

Він роз’яснив, що особа, яка має право та бажає потрапити до будівлі облдержадміністрації, може подати е-паспорт громадянина України або ж закордонний е-паспорт, чи електронне посвідчення водія за допомогою додатку «Дія», як копію документів. Це не потребує додаткового надання документів, що посвідчують особу, в паперовому вигляді», – роз’яснив Богдан Бабіч.

Перевірятимуть подані електронні документи за допомогою найсучасніших технічних засобів, зокрема з використанням унікального електронного ідентифікатора (QR-коду), який забезпечує отримання даних з Реєстру інформаційних ресурсів єдиної інформаційної системи МВС на запит Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія».

Слід зазначити, що про таку практику в Кременчуці поки що годі й мріяти. До будівлі мерії не пропустять нікого, крім її працівників, навіть якщо надати всі необхідні документи.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 445 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 569 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1070 0