Новини з 1996 року

Тепер - не з голими руками. В лікарню "Кременчуцьку" накупили засобів захисту від коронавірусу

Валерія Макряшина 26 березня 2020 16:45 527 0

Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" (вул. Павлова, 2) домовилася про придбання для закладу захисних костюмів, медичних масок та антисептиків кількох видів. Про це повідомляється на сайті відкритих закупівель Prozorro. 

Договори були укладені сьогодні, 26 березня.

Так, лікарня придбала 12 тисяч тришарових стерильних масок на загальну суму 156 тисяч гривень, тобто ціна однієї такої масочки для індивідуального захисту (фото більш-менш схожої за мінімальним описом оприлюднене під головним фото) - 13 гривень. 

Крім того, заклад придбав засіб для дезінфекції поверхонь і медичних інструментів Терразім (Terrazym) - 5 відерець по 6 кг порошку в кожному. Ціна одного - 4800 грн. 

Також у лікарню купили 25 літрів антисептичного гелю для рук "СLEAN STREAM" (ціна за один - 1599 грн), 50 флаконів по 1 л в кожному ще одного антисептичного засобу, але вже не гелю, а рідини (ціна за один - 351 грн) та 10 каністр по 5 л уже готового для застосування розчину на основі спирту та засіб для дезінфекції й очищення поверхонь.

Одна одиниця останнього, відповідно до договору, коштує 1599 грн. За все це в сумі лікарня заплатила ТОВ "Дезодар" 65 тисяч 535 гривень.

Також для закладу придбали 500 одноразових захисних комбінезонів з капюшоном DIXION на загальну суму 186 тисяч гривень. Ціна одного - 372 гривні.

Тестів на коронавірус лікарня "Кременчуцька" не купувала, як і бахіл. Бо, відповідно до закупівель, які були зроблені раніше, бахіл у них достатньо і вони ними навіть можуть поділитися з дитячою лікарнею, медсестри якої, як запевняли, ці бахіли купляли за власний кошт. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 446 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 661 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 683 0