Новини з 1996 року

Темні конячки в Службі автодоріг Полтавщини. Як на дірявих дорогах чиновники своє майбутнє "будують"

Валерія Макряшина 17 вересня 2019 15:55 1260 0

Керівник Служби автомобільних доріг Полтавської області Володимир Трояновський родом із Луганщини. На посаду заступника він привів свого земляка – Михайла Суржка. Крім спільної малої батьківщини, дорожників об’єднує і любов до елітного столичного житла.

Про елітні автівки та нерухомість у Києві Володимира Трояновського вже писало видання «Народна правда». 32-річний заступник Трояновського - Михайло Суржко намагається в усьому копіювати великого шефа. Тому 2018 року Михайло Суржко з дружиною придбали дві квартири під Києвом.

За даними е-декларації про доходи, яка була подана 27 березня 2019 року, Суржко 13 липня 2018 року придбав квартиру в Софіївській Борщагівці Києво-Святошинського району.

Це підтверджує інформація з реєстру нерухомого майна.

 

 

Як указав Суржко, вартість квартири на момент придбання складала всього лишень 199 тис. 400 грн – дешевше, ніж на околицях Полтави. Оце так вдача - правда, дивно?

На теперішній час квартиру в тому ж районі, в якому обзавівся нерухомістю Суржко, можна придбати втричі дорожче, й це підтверджують різні сайти купівлі-продажу нерухомості. Причому мова йде про терміновий продаж квартири меншої площі.

 

 

Для Суржка минулий 2018 рік виявився плідним не тільки на угоди, пов'язані з нерухомістю, а й на грошові здобутки для працівників дорожньої сфери.

За пів року після чоловіка квартиру в селі Чайки Києво-Святошинського району, купила і Світлана Суржко, його дружина. Відповідна інформація є в реєстрі нерухомості. Вартість цієї квартири, як указано в декларації Михайла Суржка, становить 1 млн 170 тис. грн.

 

 

Сумарна вартість обох квартир під Києвом – 1 млн 369 тис. грн. За 2018 рік Михайло Суржко на посаді заступника начальника Служби автодоріг Полтавської області заробив 314 тис. 866 грн.  Отримав 350 грн матеріального заохочення і 500 грн - подарунок від профспілки. Зокрема про це пише видання "Останній Бастіон".

 

 

Проте лихо не без добра: з грошима сім’ю Суржків виручив подарунок від Сидорчак Ніни Петрівни у розмірі 2 млн 115 тис. грн.

Якщо вірити відкритим базам даних, жінка на ім’я Сидорчак Ніна Петрівна 1957 року народження мешкає в місті Ровеньки Луганської області. Але й це ще не все. Ця ж сама жінка має сторінку в російській соцмережі «Одноклассники» й, згідно з її даними, проживає в Луганську. 

Наразі журналісти "ОБ" вивчають зв’язок між сім’єю Суржків та Ніною Сидорчак детальніше. Не виключено, що мільйонні "подарунки" від мешканки однієї з окупованих територій – це спосіб легалізувати статки, які Суржко встиг нажити...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 424 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1153 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 857 0