Новини з 1996 року

Телеглядачі не кусаються. КАНДИДАТІВ-ЧИНОВНИКІВ У МЕРИ ЗАПРОШУЮТЬ НА «НАГОЛОС», СЬОГОДНІ о 20-00

Олександр Курилов 16 жовтня 2015 16:45 778 0

Репортери телекомпанії «Візит» запрошують кандидатів на посаду міського голови Кременчука на ток-шоу «Наголос», яке традиційно відбувається у прямому ефірі й не редагується.

Насамперед запрошують тих чиновників, які є кандидатами в мери міста і які не звітували та не звітують про свою роботу перед мешканцями.

Про те, що ток-шоу «Наголос» відбудеться сьогодні на телеканалі «Візит», о 20-00, репортеру розповіла головний редактор телекомпанії Анна Плаксій.

«Ми, в першу чергу, запрошуємо до спілкування наших чиновників, які балотуються на посаду мера міста, – Віктора Калашника, Віталія Малецького, Олександра Головача… Не потрібно боятися громадян та їхніх запитань, які мешканці міста ставитимуть  кандидатам у мери в прямому ефірі. Телеглядачі не кусаються, тож прохання до наших чиновників - прийти й поспілкуватися з виборцями», - говорить з цього приводу Анна Плаксій.

Про що варто додати - репортерів з інших видань й автора цієї новини теж на «Наголосі» не буде. Можливо, ця інформація якось заспокоїть наших кандидатів і вони прийдуть поспілкуватися з кременчужанами у прямому ефірі.

Телеглядачі ж навіть якби й хотіли покусати когось із кандидатів у мери, чиї слова дуже розходяться з конкретними справами, зробити такого не зможуть.  

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись