Новини з 1996 року

Телефони нової міської ради: депутат Віталій Котляр оновив свій мобільний парк. ФОТОогляд

Андрій Михайленко 17 грудня 2015 17:29 3485 0

Депутат від БПП "Солідарність" не зраджує своїм смакам і знову віддає перевагу найлюксовішому смартфону у світі від Верту (принаймні так про це заявляє сам виробник).

Цього разу старенький і дешевенький (20 тис. гривеньVertu Constellation T Black поступився місцем надкоштовному смартфону Vertu Signature Touch 2015 Clous de Paris Alligator. Ціна ексклюзивності трішечки піднялася - до 15 500 євро.

Відтепер ми маємо беззаперечного лідера мобільного хіт-параду по міській раді. Нагадаємо, що перше місце в номінації "Годинники міської ради" впевнено обіймає депутат Ольга Шляхова зі своїм наддорогим Hublot Big Bang Gold Diamonds за 900 тис. гривень

Як ідентифікували апарат Віталія Котляра. У лінійці виробника Signature Touch 2015 ми виявили декілька однакових за стилем апаратів, ціни на які коливались від 9 до 10,2 тис. євро: були варіанти "Морський алігатор" та "Потужний алігатор". На те, що у депутата телефон виконано у варіанті "Паризький алігатор", вказують темні перфоровані боки смартфона. У інших же подібних смартфонів боковини, навпаки, є гладенькими та блискучими. 

Окрім ексклюзивної зовнішності, у апарата відсутні слабкі сторони: все начиння є топовим. Процесор не викликає сумнівів: восьмиядерний Gualcomm Snapdragon 810. До пари процесору об'єм оперативної пам'яті - 4 Гб. Основної пам'яті теж має вистачати - 64 Гб. Якщо й цього не вистачить, то можна розширитись одразу до 2 терабайтів.

Ще одною цікавинкою телефону є захист його екрана полікристалом сапфіру. В чому саме криються переваги такого рішення, невідомо. 

За нинішнього курсу євро, вартість представленого в статті апарата складає: 418 500 гривень.

Далі пропонуємо самим впевнитись у бездоганній ручній роботі англійських майстрів.

 

 

    

 

Теги: Політика КременчукаТаблоід КременчукаСесія міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 938 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1766 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0