Новини з 1996 року

Теледоктор на Полтавщині: Комаровський розвіяв міфи про коронавірус та розкритикував владу. ВІДЕО

Артем Кузьменко 23 лютого 2020 11:50 521 0

Учора, 22 лютого, до Нових Санжар приїхав лікар Комаровський — лікар-педіатр, герой телевізора. Він приїхав для того, щоб зустрітися з новосанжарською громадою та прояснити декілька питань щодо коронавірусу. Не забув і про звичайні рекомендації, про які так звик розповідати з екрана.

О 15:00 почався брифінг, і лікар одразу ж став на бік громади: винна не вона, а винні ті, хто до останнього тримав усе в таємничості, а потім несподівано нагнав солдатів та спецтехніку.

“Насправді я зрозумів, що вас хочуть зробити у всьому винуватими. А головне, щоб ви просто все зрозуміли. Всі ми люди, просто не всі вдосталь проінформовані”.

 


Джерело відео: NОВИНИ TV

 

Після зустрічі з новосанжарцями, по дорозі додому Комаровський записав відеореакцію, в якій звинуватив “великих чиновників”, які просто не провели інформаційну кампанію: “Майстри маніпуляцій, ну, в нас їх багато. Тому залякати можна було кого завгодно, але такими “сокирними” методами можна організовувати війни, масову ганьбу. Але “зшивати” країну, об’єднувати людей, боротися з інфекціями не вийде”.

Також Комаровський вибачився перед жителями Нових Санжар, якщо його публікації могли якось зачепити їхні почуття. Каже, що вони потрапили в таку халепу через те, що від них усе тримали в таємниці, і завдяки вмілим маніпуляторам.

 

 

Читайте також: Скандал ще розгрібають. Доктор Комаровський їде на порятунок Нових Санжар. Чекаємо 95 квартал?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 516 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 778 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 812 0