Новини з 1996 року

Тече дах у квартирі - плати за ремонт. ДЕПУТАТИ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ ВВОДЯТЬ «БЛАГОДІЙНІ» ВНЕСКИ В УЖКГ

Олександр Курилов 15 вересня 2015 16:20 798 0

Надалі всі ремонти дахів багатоповерхівок Кременчука або їх утеплення… стануть для самих мешканців будинків платними. Платити ж  доведеться до 30 відсотків від загальної суми виконаного ремонту. Якість самого ремонту при цьому ніхто не гарантуватиме й так само немає ніяких застережень, що внески людей у ремонти їхніх будинків просто не розкрадуть.

Це сьогодні – засідання президії міськради та формування порядку дня чергової сесії  депутатів нашого  міста.

Головних питань майбутньої сесії багато, але найцікавіше, як на репортера, -  запровадження «благодійних» внесків в УЖКГ. Звучатиме воно – як виконання закону про особливості здійснення права власності.

Зміст рішення – надалі всі капітальні ремонти в житлових  будинках, які до цього виконувалися за рахунок міського бюджету, зокрема ремонт дахів, стануть для мешканців цих будинків  платними.

Тобто громадяни, яким ремонтуватимуть дах, мають заплатити гроші. Мінімальна сума – 5 відсотків від проектної вартості роботи. Максимальна – для ОСББ: 30 відсотків.

«Йдеться про прийнятий нашими народними депутатами закон "Про особливості здійснення права власності мешканцями багатоповерхових будинків" і таким рішенням на громадян покладається повна відповідальність за утримання житлового фонду», - так прокоментував майбутнє депутатське рішення керівник УЖКГ міста Іван Москалик.

Про що варто додати, так це про запитання: чи буде таке депутатське рішення про «благодійні внески в УЖКГ на ремонти» справедливим?

З того, що відомо сьогодні, – така практика є нині в ОСББ, де за рахунок зменшених ексвитрат вдається формувати ремонтні фонди.

Однак у комунальних будинках ексвитрати для управляючих компаній ніхто зменшувати не буде. Натомість на збіднілих кременчужан, у багатьох з яких є сьогодні проблеми з роботою та зарплатою, ще покладуть завдання фінансувати комунальні ремонти у своєму  будинку комунальної (міськвиконкомівської) власності.

Наскільки це буде справедливим, якщо кременчужани й так платять податки в міській бюджет, утримуючи при цьому величезну армію міських чиновників,  а в самому  міськвиконкомі не знають, на який депозит покласти перевиконання бюджету в 50 мільйонів гривень, аби отримати прибутки?   

Теги: УЖКГ Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 391 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1131 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 837 0