Новини з 1996 року

Театр тіней "Teulis": фантазія, втілена в життя

Ксенія Омельченко 27 жовтня 2016 15:00 506 0

Вчора, 27 жовтня, у Кременчуці відбулася нова, дивовижна і трохи незвичайна подія.
Мешканцям міста випала нагода вловити тінь і навіть не одну, а десятки тіней! 
До Міського Палацу культури приїхали продемонструвати власну виставу танцівники та акробати театру тіней «Teulis».


«Teulis» розпочав свою творчість 10 січня 2011 року. За час свого існування театр став фіналістом популярних талант-шоу у Чехії, Словаччині, Туреччині, Росії та Італії.  Гастролювала команда навіть у ОАЕ, Японії, Швеції, Польщі та Фінляндії.
.

 

У класичному уявленні показ тіней - ширма, ліхтарик і спритні руки майстра. Однак «Teulis» перетворив цей процес у витвір мистецтва! Вистава побудована не тільки на ширмі - вона містить кілька повноцінних номерів. Загальне враження від акробатів вдало доповнювали відеоефекти, які надавали виставам особливої атмосфери. Не менш важливий і музичний супровід, адже такі легендарні композиції як «New York, New York» Френка Сінатри, «Skyfall» Адель, «Just Give Me A Reason» Пінк і «The Power of Love» Габріеля Альпіна – самі по собі володіють неабиякою силою, а в поєднанні з драматичним і часом іронічним сюжетом образи сприймаються по-іншому, без зайвих аналогій і непотрібної типізації персонажа. Глядач бачить лише те, що ближче до душі. 


З допомогою тіл і взаємодії між собою акробати вибудовують неймовірні конструкції. Глядачі насолоджувалися сценами з кабаре «Мулен Руж», а також польотом на повітряній кулі повз будівлі Емпайр-стейт-білдінг. Здається, кожного вразила швидкість, з якою акробатичний колектив перетворювався на музичні інструменти, такі як саксофон, скрипка, контрабас, а потім – стали у формі розвідного моста і тварин із зоопарку. Була можливість (хоч і в чорно-білому кольорі) зазирнути у голову до людини та дізнатися, про що вона думає. Легкого гумористичного настрою додала сцена зі співаючим страусом, який трохи фальшиво виконував пісню Адель. 

Після іноземних цікавинок «Teulis» звернувся до українських витоків. Акробати розіграли неймовірну історію святкування народного українського свята Івана Купала, здивували незвичайним представлення козаччини та перетворилися на відомий пам'ятник Кию, Щеку та Хориву у Києві. 


Номером, який по-справжньому зачепив душу, став «Крик душі». Постановка відображала військові події, які відбувалися на Майдані і зараз - на Донбасі.


Виступ завершився під гучні оплески залу. Тепер танцівників чекають нові міста, адже зараз команда «Teulis» розпочала свій черговий тур Україною та Європою.

Теги: театр тінейTeulisМПКміський палац культуритеатральна вистава

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись